Особливості надання клінінгових послуг методом сукні Такий вид послуг як клінінг тісно пов'язаний з промисловим альпінізмом. У сучасному світі часто будівлі оформляються склом, або ж з цього матеріалу виготовляють цілі стіни, зводяться в бізнес - і торгових центрах ліфти панорамного типу, де шахта виготовлена зі скла.

Доглядати за подібними конструкціями необхідно по-особливому, при цьому, працівники, що виконують послуги, повинні не тільки якісно видаляти бруд з поверхні, але і забезпечити собі безпечні умови праці на висоті.

Сучасні висотні будівлі не вимагають наявності обов'язково відкриваються вікон, так як спорудження такого плану оснащені автономної вентиляційною системою. Однак, за такого рішення досить проблематично мити фасади, вікна, так як зсередини офісу або квартири ці роботи просто не виконати. Одним словом, тут потрібні професіонали.

Особливості надання клінінгових послуг методом сукні

Фасад будівлі міської повинен очищатися не менше двох разів протягом року. Життя в місті відрізняється своєю суетливостью, постійними переміщеннями автомобілів і роботою багатьох виробництв, від експлуатації яких фасади покриваються брудом, пилом і дорожньої смолою. Після цього йде дощ, і в підсумку на скляному, металевому або металевому фасаді утворюється наліт, який практично неможливо видалити за допомогою класичного миючого засобу. Звичайно, звичайне прозоре скло зовні не буде виглядати дуже брудним, однак, помітно це на тонованих матеріалах. Темна поверхня, хоч і приваблива зовні, але навіть самий дрібний сміття на ній відразу видно, особливо після дощу або снігу.

Для того, щоб вимити тоноване скло, до цього процесу слід підійти з особливою делікатністю. Строго не рекомендується використання агресивних чистячих засобів і жорстких скребків. Можна озброїтися і скребком з пластику, однак, при малому досвіді, велика ймовірність залишити на поверхні скла подряпину, видалити яку можна тільки методом шліфування та подальшої тонування. Однак, не всі хочуть, щоб процес прибирання обертався додатковими витратами. У зв'язку з цим, чистити фасади і скла повинні лише кваліфіковані фахівці, практикуючі індустріальний альпінізм.

Подібні робітники в своєму арсеналі мають не тільки альпіністське спорядження у вигляді страховки, але і спеціальні інструменти і миючі засоби. Така процедура просто необхідна, особливо після того, як в приміщенні був проведений капітальний ремонт. Можна зіткнутися з такими ситуаціями, коли вікно офісу або квартири повністю заливається фарбою або цементом. Тут фахівцями, щоб видалити забруднення, застосовуються спеціальні установки, які подають воду під великим тиском. Вся грязь буквально буде збита з поверхні скла потужної водяній струменем. Варто зауважити, що кваліфікований фахівець може розрізняти конструкцію і товщину вікна або фасаду, і для того, щоб його не зіпсувати, вибудовує правильний тиск.