Застосування обрізної дошки Сьогодні на ринку будматеріалів представлено величезну кількість напівсинтетичних і синтетичних матеріалів, однак це не зменшує попит на натуральну деревину.

У Росії є чимало фірм, які пропонують оцилинрованное брус, обрізну дошку, брус та інші продукти переробки лісу.

Такий будматеріал, як, elka-palka.гиопределяет максимальні відхилення від норми, що дозволяє виробляти якісний матеріал. Деревина популярна по очевидним причин – проста обрізна дошка має набагато більш вигідне поєднання екологічність, легкість в обробці, довгого терміну служби і міцності, чим фанера або плити OSB. Сфера застосування деревини дуже широка.

Застосування обрізної дошки
Для чого ж можна застосовувати обрізну дошку? Основна сфера застосування – будівництво. Є можливість застосовувати якісну обрізну дошку в якості елемента сходи, підлоги, перекриттів, а при проведення малоповерхового будівництва стін. Звичайно, дуже багато залежить від розміру і сорту – деякі дошки можна використовувати лише для укладання підлоги, інші – для складання несучої конструкції. До того ж, обрізні дошки застосовують для виготовлення вікон і дверей.

Друга, але не менш важлива область використання обрізної дошки – меблеве виробництво. Меблі, виконана з масиву, традиційно є найбільш дорогою і якісної, а матеріалом для її виготовлення слугує як раз обрізна дошка. Її відмінність від інших матеріалів в тому, що їй не потрібне додаткове шпонування, так як вона вже прикрашена натуральною текстурою.

У ролі третьої сфери застосування виступає виготовлення матеріалів для упаковки. Здебільшого для цих цілей використовують відходи від меблевого виробництва або некондиційну дошку, яка має механічне пошкодження або сліди від гнилі.