Регулювання металопластикових вікон Багато людей встановлюють у своїх квартирах і багатьох інших житлових приміщеннях пластикові, алюмінієві і багато інші моделі вікон. Але не всі з них знають зараз про те, що їх треба регулювати.

Якщо ви зібралися поміняти ці вироби, то перш прочитайте корисні поради і рекомендації в журналах або на сторінках в Інтернеті.

Сайт www.reokon.kiev.ua представляє сервіс по ремонту і регулюванню металопластикових вікон. Потім поверніть ексцентрик за допомогою спеціальних будівельних інструментів. Врахуйте при цьому, що це потрібно робити обережно залежно від тієї фурнітури, яка встановлена у вікно. Поворот робите кілька разів по всьому периметру цього виробу. Врахуйте, що чим міцніше буде триматися ручка, тим краще. Але, ні в якому разі не зламайте. Інакше у вас не закриється вікно.

Регулювання металопластикових вікон
Фахівці, які працюють у спеціалізованих будівельних компаніях, постійно виконують цю роботу. Тому якщо ви не знаєте, як це правильно зробити і бажаєте зберегти фурнітуру в цілості, то зверніться до них.

Коли ви помітили, що віконна стулка початку провисати або чіпляється за віконну раму, то обов'язково скажіть про це кваліфікованим майстрам. Провести регулювання необхідно і в тому випадку, якщо через вікно дме вітер і підтягнути шурупи.

Для того щоб відрегулювати фурнітуру потрібно від'єднати ковпачок і крутити болт перпендикулярно площині віконної, а не навпаки. При цьому обов'язково розчинити вікно навстіж. Зверніться за допомогою в офіс або компанію до фахівців!