Реставрація старих вікон Перед настанням літньої пори року багато люди часто замислюються про те, як краще відреставрувати старі вікна. Ви теж нічого не знаєте про це? Прочитайте корисні поради в спеціальних книжкових виданнях.

Коли проводиться www.remontokn.ru, то краще звернутися до фахівців, які, збережуть стилістику вікна, але вдихнуть в нього нове життя. При роботі з реставрації, віконну дерев'яну стару раму краще замініть нової пластикової. Тоді не потрібно буде користуватися фарбою. Так ви заощадите кошти.

Хочете відреставрувати вікно самі? Врахуйте, що ця робота займе у вас багато часу. Вийміть скла. Зніміть з них усі засувки і ручки. Раму очистіть від старої фарби за допомогою спеціальної шліфувальної машинки або засобами.

Реставрація старих вікон
Потім закрийте всі тріщини і відколи замазкою. Так ви позбавите рами від грибка і цвілі. Жучки не з'являться. Не знаєте як це краще зробити? Зайдіть на сайт в режимі онлайн. Дізнайтеся у фахівців. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання швидко і щиро.

Для роботи вам будуть потрібні:
Молоток
Стамеска
Будівельний фен
Пензлики і шпателя
Герметик
Штапики
Скотч
фурнітура
Масляна або емалева фарба.

Приступаючи до робочого процесу, спочатку знайдіть певне місце. Це потрібно для того, щоб вам ніхто не заважав. Потім зробіть все так, як написано вище. Кінцевий етап – це грунтовка вікна. Поставте в сторону, нехай висохне.

Не знаєте, як вийде, красиво? Тоді зверніться за допомогою до кваліфікованих теслям. Вони виконають свою роботу дешево і вчасно.