Суха штукатурка Наклеювання листів для вирівнювання стін

Широко поширений метод кріплення сухої штукатурки до рейок, якими попередньо обшивають стіну. Але в якості альтернативи застосовують і безпосередню «посадку» їх на стіну за допомогою клейової мастики.

Щоб отделываемые стіни виходили рівними, використовують «маячки» з прямокутних пластинок розмірами приблизно 50x100 мм, нарізані з відходів сухої штукатурки. Такі пластинки або їх пачки, приклеєні по розмітці, замінюють рейки.

Зазвичай для обробки стін використовують листи штукатурки шириною 900 мм. Перед установкою листів проводять підготовку стін.

Кріплення «маячків».

Роботу починайте від вікна або дверного отвору. За допомогою схилу, будівельного рівня і лінійки (довжиною майже дорівнює висоті приміщення) нанесіть крейдою на стіну вертикальні лінії розмітки з інтервалом 450 мм. Відступивши від стелі 225 мм, проведіть спочатку першу горизонтальну лінію, потім другу — на відстані 100 мм від підлоги і третю — посередині між ними. Якщо висота стіни перевищує 2,4 м, відстань між верхньою і нижній лініями поділіть на три рівні частини двома лініями.

Приставляючи лінійку до кожної вертикалі, відмітьте всі виступи стіни у перетинів ліній. Виявивши найбільш виступає перетин, приклейте у цьому місці «маячок»-платівку. Вона стане вихідною точкою, щодо якої ви будете встановлювати в місцях перетину вертикальних і горизонтальних ліній інші «маячки».

Виставте по схилу і приклейте всі інші «маячки» даній вертикалі. Встановіть їх на іншу вертикаль через дві лінії від першої. Вирівняйте по шнуру проміжні «маячки». Таким чином пройдіть всю стіну. Чим точніше ви виставите «маячки», тим більше буде рівною фальш-стінка із сухої штукатурки.

Монтаж залізобетонних панелей.

Суха штукатурка
Шпателем нанесіть на ділянку стіни, закривається одним листом штукатурки, наліпки клейової мастики. По вертикалі їх розташовують штрихами з інтервалом 75 мм . Не поспішайте наносити мастику на інші ділянки. Рівномірно притискаючи лист сухої штукатурки перевірочною лінійкою (для розподілу зусиль), «посадіть» панель на мастику так, щоб клей видавився з-під листка.

Перевіривши точність установки листа, прикріпіть його до «маячками» по периметру і в середині невеликими цвяхами, забиваючи їх не повністю. Таким же чином встановіть сусідню панель, поєднавши її з першої встик. Обшийте всю стіну, обрізавши останній лист за розміром до бічної стіни.

Суха штукатурка
Після схоплювання клейової мастики видаліть цвяхи кліщами або столярним молотком, намагаючись не пошкодити поверхню листа.

Обшивши всі стіни і простінки і завершивши основну частину роботи, зашпаклюйте всі стики і нанесіть покриття.

А якщо вам потрібно ooo-perspektiva.ru рекомендую придбати його в компанії ooo-perspektiva.ru