Особливості самостійної фарбування стін Різнокольорові фарбовані стіни, використані в дизайні кімнат, на сьогоднішній день є дуже цікавим дизайнерським рішенням. Сама процедура фарбування стін є доступною і не складною, так що впоратися з нею може навіть самий досвідчений майстер.

В нинішній час пропонуються різні варіації стильного і комфортного інтер'єру квартири. Досить популярно фарбувати стіни в світлі тони. Щоб красиво і яскраво пофарбувати стіни, не потрібно витрачати великі гроші, треба просто купити фарбу. Перед обробкою стін потрібно особливу увагу звернути на вирівнювання, а матеріали для обробки цілком бюджетні і прості.

Перед самостійної фарбуванням стін, потрібно дуже добре підготувати поверхню. Тому поверхня ретельно вирівнюють, усуваючи тріщини, западинки і опуклості. Спочатку треба видалити старе покриття стін. Якщо раніше стіни були покриті водоемульсійною фарбою чи просто побілені, то це буде не складно, але якщо вони пофарбовані, то потрібно буде шкребти стіни шпателем.

Після зняття попереднього покриття стін, потрібно вирівняти поверхню. Спочатку стіну шпаклюють, потім затирають спеціальною сіткою або наждачним папером. Потім на поверхню, яку будуть фарбувати, наносять грунтовку.

Особливості самостійної фарбування стін
Особливості самостійної фарбування стін

Після висихання ґрунтовки, потрібно починати процедуру фарбування стіни. Спочатку потрібно ретельно профарбувати стикування між стінами і стелею. Робиться це з загостреною пензлем. Цієї ж самої пензликом треба фарбувати стики між віконними і дверними прорізами, стіною і плінтусами.

Тепер, коли всі стикування добре пофарбовані, потрібно пофарбувати стіну валиком. Для цього зазвичай використовується валик шириною 15-20 див Це рекомендована ширина валика, але можна використовувати будь-валик, яким краще працювати.

Фарбування всієї стіни, слід починати від вікна. Потрібно наносити смуги спочатку горизонтально, потім розтушувати вертикально. Фарбувати потрібно ретельно і не накладати шар на вже забарвлене місце.

Для того щоб отримати насичений колір, на стіну потрібно нанести не один шар фарби. Для фарбування стін можна використовувати водоемульсійну фарбу, яка з допомогою колера набуває потрібний колірний відтінок.

Тепер, знаючи деякі тонкощі і особливості фарбування стін, з цією роботою впорається будь-який фахівець, навіть початківець. Все залежить від бажання, терпіння і наявності вільного часу.