Яку встановити вентиляцію у своєму будинку Всі чудово знають, що вентиляція – це безперервне або штучне циркулювання повітря. Без правильної системи вентиляції може виникнути накопичення вологи і згодом утворюється грибок і цвіль, від яких важко позбутися.

Щоб цього уникнути потрібно певна установка.

Для початку потрібно визначитися яка вентиляційна система підходить більше: сама звичайна вентиляція – природна. Для неї не потрібні якісь додаткові пристрої. У дерев'яних будинках або в будинках, побудованих із застосуванням дерев'яних деталей, повітрообмін відбувається за допомогою самого дерева, чи то дах, стіни або вікна. Цей матеріал здатний «дихати» самостійно, пропускаючи повітря через свої волокна. Такий метод вважався цілком стерпним в стародавні часи.

Зараз багатьом приміщень цього стає мало і доводиться встановлювати додаткові вентиляції. Найпоширеніший спосіб: установка витяжного пристрою, який непогано справляється зі своїми обов'язками. До того ж встановити його можна самостійно, що заощадить витрати.

У наші дні все більше людей вважають за краще замість дерева використовувати пластикові конструкції, які геть закупорюють всі невеликі щілини, самі ж вони повітронепроникні. Природно, це не благотворно позначається на кліматичних умовах будинку, починає накопичуватися волога. Вважати, що відкрите вікно допоможе повністю провітрити будинок помилково, до того ж температура і погодні умови на вулиці не завжди дозволяють відкрити його.

Яку встановити вентиляцію у своєму будинку
Яку встановити вентиляцію у своєму будинку

Є у продажу «віконні клапани», створені спеціально для пластику, і забезпечують приплив повітря при відкритому вікні. Вони коштують дешево і легко монтуються, але взимку в будинок буде надходити крижаної повітря, що неодмінно відіб'ється на здоров'ї і комфортному проживанні всіх оточуючих.

Тому все частіше стали використовуватися комбіновані установки, які працюють і природно і механічно. Суть будь-якої вентиляції – позбавити приміщення від несвіжого і відпрацьованого повітря і замінити його на свіже, також хочу зауважити, що www.mi-ek.ru теж дуже важлива, краще якщо вона робиться частіше. В останньому випадку вентиляцію можна назвати припливної.

При виборі системи обов'язково варто подбати про збереження тепла в кімнатах, тому що, як не крути, воно буде йти разом з несвіжим повітрям. Тому рекомендується придбати рекуператор, що допомагає зберегти до 80% тепла в приміщенні.

Бувають ще набірні вентиляції, такий пристрій підійде більше для величезних котеджів, так як великі розміри системи і особлива установка вимагають окремої кімнати. Зате при правильному монтажі проблем зі свіжим повітрям не буде.

Проживаючи велику частину часу в заміському будинку люди прекрасно розуміють, що вентиляція також зберігає внутрішні поверхні будівлі і продовжує їх термін служби. Тому установка такої системи необхідна, до того ж при сьогоднішньому прогрес можна вибрати пристрій на будь-який смак.