Поради щодо вибору штор для вітальні кімнати У кожному будинку або в квартирі вітальня завжди буде в центрі уваги. Адже саме в цьому приміщення господарі зустрічають своїх гостей. Крім цього у вітальні вечорами іноді збирається вся родина.

За цим самим причина оформлення інтер'єру в цій кімнаті має бути особливим. Завдяки шторам вітальня повинна виглядати урочисто, красиво і в той же час досить затишно. Для того щоб правильно підібрати штори для вітальні потрібно буде слідувати декільком радам, які тут написані.


Порада №1

При виборі штор для будь-якого приміщення дуже важливо завжди спиратися на стиль інтер'єру, освітлення і на основні колірні відтінки, які там присутні. А також не менш цінна враховувати і розмір приміщення, і висоту стель. Наприклад, якщо вітальня кімната невелика, то в ній будуть виглядати зовсім не доречно пишні штори. А у великій вітальні навпаки, маленькі і тонкі будуть виглядати дуже спрощено.

Порада №2

За допомогою штор можна візуально збільшити площу кімнати, якщо, звичайно ж, їх правильно підібрати. Щоб зробити приміщення більше, потрібно вибрати або однотонні штори, або штори з дрібними і незначними малюнками. У великій вітальні можна використовувати будь-які штори з різними малюнками.

Порада №3

Поради щодо вибору штор для вітальні кімнати
Якщо інтер'єр у вітальні зроблений в строгому стилі, то краще всього вибирати більш благородний матеріал, наприклад, такий, як оксамит, шовк або парчі. Найбільше урочистості зможуть подбавить штори з ламбрекенами і тюль з ручною вишивкою. Для більш класичного стилю можливо вибрати штори з нейтральним тоном в смужку або клітку.


Порада №4

Під час вибору штор, важливо враховувати кольорову гаму інших складових інтер'єру. Наприклад, можна буде підібрати відтінок штор під оббивку м'яких меблів. Або ж, наприклад, штори повинні будуть гармонійно поєднуватися з килимом або скатертиною.

Порада №5

Що стосується вимірювання розмірів штор, то віконний отвір рекомендовано міряти з допомогою жорсткої сантиметрової стрічки. Потім потрібно буде визначитися з тим, який карниз буде. Якщо він буде настінним, то необхідно буде виміряти ширину і висоту полотнищ від самого поду до карниза. Якщо ж карниз буде стельовим, то відміряти потрібно буде ширину і висоту від самого нижнього краю до підлоги і бажано в трьох місцях. Але, звичайно ж, для точного виміру краще всього запросити досвідченого фахівця, який зможе врахувати всі похибки вікон.