Будуємо правильно заміський будинок Будинок – це особливе місце для кожного, зі своєю атмосферою і затишком. І для побудови цього особливого місця потрібно все гарненько обдумати і зважити.

Цей величезний процес коштує значних витрат фінансів і часу, тому поспіх тут не до місця.

Підбір проекту для будинку повністю заснований на локалізації землі під ділянку. Спочатку робиться звернення в потрібний центр земельного кадастру та береться копія плану земельної, а також інші можливі картини для перегляду і аналізу загальної картини використовуваного ділянки, комунікації, рельєф, інженерних мережах і, навіть, необхідна інформація про сусідів. Далі йде зробити перелік переваг і незручностей даної ділянки.

Завдяки вищеописаному аналізу можна змалювати стилістику і характер майбутнього будинку. Далеко не останнім при виборі проекту є особисті уподобання і потреби.

Узагальнити всі побажання можуть відповіді на наступні питання:

1. Яка кількість людей буде проживати?

2. Буде сімейство збільшаться?

3. Як буде використовуватися будинок?

4. Яка стилістика будинку?

5. Скільки коштів буде вкладено в будівництво?

Саме на цьому етапі проекту обов'язково треба розумно проаналізувати всю допустимість і необхідність для гарного вибору, а також подальшого комфортного і затишного проживання в ньому.

Будуємо правильно заміський будинок
Весомою є різниця заміського сезонного будинки та будинки для постійного проживання, тому як сезонний будинок не вимагає значних зимових конструкцій. Ідеальною альтернативою економ варіанту – нехитрий простий будинок, основою якого є каркас з дерева. Рівним чином сюди підійдуть і панелі з пінополіуретану або комірчастий бетон. Такі будиночки на багато дешевше, оскільки тут необов'язково ставити хороше опалення і дорогі утеплені вікна. Тут економляться матеріали, утеплення, спорудження фундаменту. Також цікаво, що у даних варіантах будинків добре береже гаманець і відсутність матеріалів для утеплення дахів, та й ще одним плюсом є вага даху – вона стає набагато легше. Для швидкого обігріву невеликого будинку в осінній період досить касетного каміна.

Будинки, які отведываются в зимовий час, робляться з точністю навпаки. Тут будується гарний теплий будиночок і економія на матеріалах для стін зовсім не доречна. Для заощадження робочого стану комунікацій під час відсутності мешканців треба завжди підтримувати температуру вище нуля, або робити консервацію (злив води) при кожному від'їзді, так як при серйозних морозів, труби домашньої комунікації можуть лопнути.

Планування кімнат у будинку залежить безпосередньо від кількості осіб експлуатують будинок, а також їх уявлень і бажань. Кожна особистість індивідуально відчуває і ділить свій простір, будь воно єдине або розмежовано стінами на зони. Наприклад, коли будинок відвідує одне бездетное сімейство, то можна навіть організувати спальню в єдиному просторі, влаштувати камін посеред хати, тим самим, разделивши кухню, спальню і вітальню. Це дуже вигідно, бо простір без стін швидше і вигідніше опалювати в холоди.