Особливості каркасних будинків економ класу На даний момент, якщо розглядати малоповерхове будівництво, то великою популярністю користуються споруди каркасного типу, які відносяться до економ-класу.

Багато хто відзначає, що такі будинки відрізняються привабливою доступністю. Каркасні будови виготовляються за технологією, яка була придумана в Канаді і цей варіант зараз найбільш економний і доступна з усіх наявних.

Особливості каркасних будинків економ класу

Дата появи каркасної технології на території Росії

Коли за кордоном вже давно будувалися каркасні будинки, в Росії вони почали з'являтися лише в кінці минулого століття. У перший час до таких будинків ставилися з певною обережністю. Обумовлюється це тим, що в ті часи були популярні споруди, які будувалися з таких будівельних матеріалів як масивний брус, клеєний або простий брус. Багато споживачі не вірили, що каркасні споруди можуть бути міцними, так як в їх пам'яті зберігся образ «старих» радянських щитових дачних будівель. Однак, на даний момент ситуація змінилася, і зараз все більше користувачів звертають увагу на доступні і якісні каркасні технології будівництва. Ось посилання на сайт компанії «Чарівник 77», яка займається зведенням "каркасників" економ-класу.

Як тільки на території Росії стали доступні такі технології, разом з нею з'явилася і культура заміського житла. Зараз все більше людей звертають увагу на енергоефективні, комфортні і міцні будинки, в яких можна жити за містом, далеко від шуму і пилу. Міський затишок і екологічно чисте приміщення – два основних фактори, які відіграють важливу роль при житті.

Каркасні будинки і їх переваги

Якщо розглядати особливості таких будинків, то їм притаманні багато гідності. У першу чергу відзначають їх економічність і доступність. Крім цього, сучасні будинки, побудовані за канадською технологією і відносяться до економ-класу бувають різних модифікацій.

Якщо передбачається будівництво "каркасника", то в цьому випадку задіюється деревина високої якості. Варто також зауважити, що таких будинків під силу витримувати землетруси до 9 балів. Ще згадаємо той факт, що каркасні будинки служать не менше 100 років.

В чому суть каркасного будинку

Такі будинки особливі тим, що в них легко здійснювати проводку комунікаційних мереж, тому проекти подібних споруд відрізняються лаконічністю і простотою. Однак, це зовсім не означає, що каркасні будинки нудні й одноманітні. Адже на даний момент можна задіяти мансардні вікна, балкони та тераси, завдяки яким класичний будиночок стає красивим і оригінальним.

В процесі будівництва каркасного будинку економ-класу звертають увагу на кожну деталь, навіть найдрібнішу. Якщо це одноповерховий будинок, то передбачаються кілька приміщень, які розміщуються таким чином, щоб простір було задіяно найбільш осмислено. Інший плануванням відрізняються двоповерхові споруди: в цьому випадку на першому поверсі розміщують господарські кімнати, а другий відводиться під дитячу кімнату і спальню.

Каркасний будинок економ-класу є спорудою нескладної форми. До того ж, багато компаній зараз пропонують вже готові рішення, серед яких можна знайти оптимальний варіант.