Як самостійно виконати монтаж сайдинга Всі роботи по монтажу сайдинга можна умовно розділити на підготовчі заходи, виконання решетування, безпосередньо монтаж сайдингових панелей, монтаж софитных панелей, завершальний етап робіт.

 • Підготовчий етап робіт
 • Перед початком монтажу виконуються виміри і підрахунок необхідних матеріалів. Заздалегідь підготовляються інструменти та обладнання. На цьому етапі оцінюється стан поверхні стін, проводиться видалення дефектів і вирівнювання.

 • Обрешітка стін
 • В якості матеріалу для обрешітки можна використовувати металевий профіль або дерев'яні бруски. При горизонтальному кріпленні сайдингових панелей решетування виконується вертикально, а при вертикальному – горизонтально. Починають кріпити каркас завжди з кутових елементів, між якими, для зручності вирівнювання інших брусків, простягають шнурок.

  Як самостійно виконати монтаж сайдинга
  Як самостійно виконати монтаж сайдинга

 • Встановлення стартової смуги
 • Монтаж стартової смуги виконується одночасно з кутовими елементами каркаса або слідом за ними. Нижня частина кутового каркаса повинна обов'язково виступати за стартову смугу на 5 мм. Сайдингові панелі фіксуються за допомогою оцинкованих саморізів.

 • Обшивка дверей і вікно
 • Двері та вікна будинків – це елементи будівлі, на які впливає безліч факторів навколишнього середовища. Основне навантаження припадає саме на них. На даному етапі виконується установка наличників, околооконных профілів, відливів і фінішних рейок, які необхідно скріпити під кутом 45 градусів.

 • Обшивка будівлі панелями сайдинга
 • Монтаж сайдинга своїми руками слід виконувати знизу вгору, починаючи зі стартової смуги, укладаючи панелі внапуск. Правильно зафиксировання панель сайдинга не повинна бути занадто затиснута. Це дасть можливість панелям розширюватися і переміщатися при температурних змінах.

  Потім проводиться монтаж панелей навколо складних ділянок: вікон і дверей. Завершуючи обшивку будинку, необхідно встановити фінішний профіль.

  Як самостійно виконати монтаж сайдинга
  Як самостійно виконати монтаж сайдинга

  Для обшивки деяких елементів будівлі необхідно підрізати панелі сайдинга. Для цих цілей зазвичай використовуються ножиці для бляхи. Вони повинні бути ідеально чистими і акуратними.

  Нарізати панелі рекомендується, починаючи з боку кріплення, використовуючи леза ножиць тільки на 3/4 . Щоб під час різання не отримати травму, необхідно обов'язково дотримуватися техніку безпеки. А якщо вам потрібно www.aviokon.lviv.ua зокрема сталева оцинкована смуга і дріт CYNK-MAL рекомендую замовити її тут www.aviokon.lviv.ua