Укоси для пластикових вікон Вид вікон в наших квартирах має закінчену конструкцію, що складається з підвіконня, самого вікна і укосів. Кожен елемент конструкції вікна вимагає уважного до себе ставлення, і, відмовившись від одного з них, з часом ми можемо отримати чималі незручності.

Відмовившись від обробки укосів, можна заощадити деяку суму грошей. У цьому випадку укоси доведеться покривати штукатуркою. Але оштукатурювання, насправді, не дешевий варіант. Обштукатурювання віконних укосів досить складний вид оздоблювальних робіт, що вимагає кваліфікації будівельника. До того ж оштукатурені поверхні доведеться іноді ремонтувати в процесі експлуатації.

Монтаж укосів

Укоси для пластикових вікон
Самий практичний і часто використовуваний варіант в даний час – установка пластикових укосів. Такі укоси виготовлені з панелей ПВХ високої якості, складаються з декількох шарів ПВХ - пластика і утеплювача. При монтажі, для теплоізоляції, додатково укладається мінеральна вата, а потім герметизуються монтажною піною. Стики між панелями закладаються спеціальним герметиком. Протяги і промерзання при такому варіанті виключені.

Пластиковий укіс завжди буде мати привабливий зовнішній вигляд. Пластик легко очищається від забруднень. Пластик не схильний появі цвілі, грибкових утворень. Особливо це актуально для приміщень, де можливий підвищений рівень вологості, наприклад в квартирах на перших поверхах або з розташуванням над нежитловими приміщеннями.

До того ж пластикові укоси мають привабливий вигляд і дають можливість створення безлічі інтер'єрних рішень. Вибір кольору панелей дуже широкий. Можна вибрати панелі у відповідності з кольором вікна, можна зіграти на контрасті кольорів, можна встановити панелі різних відтінків одного кольору на горизонтальні і вертикальні поверхні – варіантів багато.

Поверхня панелей може мати глянсову або матову фактуру. Всі види панелей для пластикових укосів прослужать довго, не вимагаючи складного догляду. Досить періодично протирати їх серветкою з миючими засобами. Термін служби укосів не менше, ніж у самих пластикових вікон, пройдуть десятки років до моменту коли їх доведеться замінити.