Переваги установки ПВХ підвіконь Не один балкон або вікна неможливо уявити без їх основної складової - це підвіконня. Він доповнює конструкцію, робить її завершеною і більшістю господинь використовується для розсади квітів і рослин.

Вони можуть виконуватися з абсолютно різних матеріалів, це і дерево, мармур, камінь, але найпопулярнішим вважається саме ПВХ підвіконня. Використання підвіконня необхідно не тільки в декоративних цілях, він також виконує теплоізоляційні функції і захищає від проникнення холодного повітря всередину приміщення.

Чому варто вибрати підвіконня пластиковий?

Він універсальний у використанні, не потребує особливої системі догляду, на відміну від дерев'яного. Крім цього, має зовсім легку конструкцію і дивиться акуратно і витончено. Підвіконня для пластикових вікон проводиться будь-яких розмірів, форм і кольорів, за бажанням користувача, що є чудовою можливістю доповнити інтер'єр кімнати.

Основні переваги:

 • Захист конструкції від гниття, стійкий до появи плісняви та корозії, у зв'язку, з чим підходить для приміщень з високим рівнем вологості;

 • Має досить міцну конструкцію і не боїться механічних пошкоджень. Можна спокійно примушувати весь периметр квітами і вазами;

 • Зберігає свій колір. Пластикові підвіконня не вигоряють на сонці, тому протягом багатьох років зберігають прийнятний зовнішній вигляд;

 • У виробництві використовуються надійні екологічно чисті матеріали;

 • Доступна ціна;

 • Монтаж такого підвіконня не складе праці;

 • Ремонт і заміна підвіконня в разі необхідності, коштує досить недорого;
 • Переваги установки ПВХ підвіконь

  Як вибрати якісний підвіконня

  При виборі ПВХ підвіконь, свій вибір слід засновувати на матеріалі, з якого виготовлено ваше вікно. Підвіконня з пластику варто поєднувати з такими ж пластиковими вікнами, але в деяких випадках вони також використовуються і для дерев'яних вікон, тільки у відповідній кольоровій гамі. Палітра у пластикових підвіконь не така велика, як у дерев'яних, але підібрати підходящий під загальний інтер'єр колір, цілком можливо. Ваша лоджія з використання ПВХ підвіконь, буде повністю захищена від гниття і вологи.

  Якісна установка ПВХ підвіконь від компанії Newbalkon, зробить інтер'єр вашого балкона або лоджії більш витонченим і завершеним. Ви зможете підібрати для себе будь-які розміри підвіконь, а також форми і кольору. newbalkon.com.ua від Ньюбалкон цілком доступні. Зона роботи нашої компанії - це Київ і київська область.