Шпалерні вставки і клаптеві вставки Для початку можна пофарбувати стіни одним тоном або обклеїти їх одним видом шпалер, потім після первинної обробки, можна приступити до приклеювання вставок з більш щільних шпалер на флізеліновій основі або вінілові.

Також є можливість акуратно тонкими планками додатково виділити вставки.

Такі вставки зазвичай виконують різних форм і вони характерні для квартир, де інтер'єр витриманий в класичному стилі, але можна застосувати таке декорування і до стилю рококо або бароко.

Таке комбінування застосувати і для великих приміщень, де одну стіну можна обклеїти різними шпалерами. Такий примі відмінно дозволяє виділити навмисно деякі зони приміщення. Припустимо узголів'я ліжка, або місце для установки апаратури і виділити їх контрастними варіантами шпалер.

Вставки можуть бути абсолютно різними, але повинні створювати загальну композицію інтер'єру кімнати і бажано відповідати максимальній функціональності. У таких випадках можна скористатися навіть трафаретом, на якому виражені форми фігур.

Під клаптевим способом розуміється повна ваша фантазія! Для цього краще вибирати поєднуються шпалери кольорів або відтінків, можна вибирати і за що поєднується фактурами. Потім у довільному або ж геометричному порядку нарізаються "клапті" шпалер необхідного розміру. Після підготовки можна приступити безпосередньо до мистецтва накладання клаптиків для додання цільної оригінальної композиції.

Ви можете викласти їх у шаховому порядку або ж імітувати на стіні клаптевий килим. Погодьтеся, багата площа, для вираження своєї індивідуальності. Складно і копітко виконується робота, але результат може перевершити всі ваші очікування і мрії.

Для оформлення спеціальних ніш чудово підійдуть ці способи. Щоб додатково привернути увагу, можна вибрати контрастні шпалери або з оригінальним великим або дрібним орнаментом. Повірте, ваше приміщення відразу заграє всіма барвами і тонами, що підкреслить ексклюзивність інтер'єру.

А взагалі професіонали запевняють, що оригінальне і сміливе рішення буде краще виглядати в цікавих поєднаннях при декоруванні інтер'єру, наприклад: плитка та шпалери, з'єднання в приміщенні штучного і натурального каменю, з панелями, склом, пробкою і т. п.

Якщо у вас прокинулося бажання просто, щось змінити, купіть шпалери різних варіантів, зайдіть додому і почніть творити, повірте все вийде! У наступній статті ми обговоримо, як зробити goodkrovlya.ru своїми руками.