Проблеми в інтер'єрі, які легко виправити Який би не був інтер'єр, з часом він може стати менш привабливим: речі морально і фізично застарівають, а дизайнерські недоробки стають все більш помітними.

Однак, це не зовсім критично, як багато хто собі уявляє, так як «оживити» інтер'єр можна і без капітельного глобального ремонту. Як швидко виправити деякі недоліки, не витрачаючи на це великі фінансові кошти – читайте в цій статті. Це стосується всіх приміщень, власних, орендованих або свіжокупленими на сайті http://enco72.ru/, де вашій увазі надаються комфортні житлові комплекси з усіма необхідними зручностями для комфортного життя.

Проблеми в інтер'єрі, які легко виправити

Покращуємо похмуру і темну кімнату

У багатьох випадках, якщо у когось є ця проблема, вона зазвичай списується на те, що вікна квартири виходять на тіньову сторону, і жителі просто миряться з цим. У першу чергу варто відзначити, що ця проблема багато в чому залежить від самого оформлення віконного отвору: адже, якщо вікно отже не пропускає достатньо сонячного світла, навіщо його додатково завішувати важкими і щільними шторами. Оптимальний варіант – максимально відкрите вікно. Природно, чимало значення грає грамотний дизайн світла: встановіть у приміщенні додатковий світильник, який зробить кімнатне освітлення більш комфортним, а інтер'єр – стильним.

Вирішуємо ситуацію з санвузлом

Ремонтувати ванну кімнату – найскладніша процедура, але саме тут і потрібно частий і якісний ремонт. Якщо інтер'єр цього приміщення вже «пошарпався», то це не тільки зіпсує ваш настрій, але і зовсім може викликати огиду (необхідно пам'ятати, що в цій кімнаті підтримується особиста гігієна). Не треба дивуватися, але в більшості випадків до проблем інтер'єру в цьому приміщенні призводить неякісна вентиляційна система: оздоблювальні матеріали швидко втрачають свою колишню привабливість, а грибок і зовсім починає покривати всі поверхні, досить швидко поширюючись. Саме з цієї причини, на думку фахівців, починати варто з облаштування якісної вентиляції, а вже після цього братися за інші питання. Що стосується інших питань, то необхідно оновити міжплиткові шви (у разі, коли на стінах або підлозі монтований кахель), замінити застарілі і непривабливі змішувачі і так далі. Крім цього, необхідно розуміти, що ванна кімната також, як і інші, повинна бути затишною, тому замініть стару кошик для білизни, повісьте нову шторку для ванни, додайте кілька аксесуарів і приміщення перетвориться на ваших очах.

Вирішуємо питання потертій оббивки

Якісний диванний каркас здатний прослужити багато років, однак, цього не скажеш про його оббивці, зовнішній вигляд якої псується в рази швидше. З-за лисих плям на текстилі весь інтер'єр втрачає свою привабливість. Рятують ситуацію спеціальні чохли. Таким чином, придбайте гарний чохол сховайте під ним непривабливі плями на м'яких меблях. До того ж, таке рішення здатне розбавити інтер'єр, який вже приївся (крім цього варто розуміти, що чохол можна замінювати частіше, ніж меблеві вироби, тому це відмінний варіант експериментувати).

Вирішуємо проблеми з обробкою

Стіни, покриті фарбою, згодом облущуються, шпалери відклеюються, а на стелях з'являються патьоки... Проблема з обробкою з'являється обов'язково, але через певний час. Але, не чекайте поки настане така ситуація, інакше і зовсім може знадобитися капітальний ремонт. У разі, коли шпалери вже почали відклеюватися – підклейте їх. Що стосується фарби на стінах і трубах, вона також легко оновлюється і це не вимагає великих вкладень. Якщо приділяти увагу цим нюансам, то ремонт може і почекати. Якщо у вас немає можливості вирішити такі нюанси, то приховати їх, щоб в інтер'єрі вони не кидалися в очі. Наприклад, якщо є проблема із стіною, повісьте в цьому місці картину або постер, облуплену раму вікна «закрийте» красивою фіранкою, а старе покриття прикрийте новеньким килимом.