Як комбінувати шпалери Кожній людині хочеться, щоб його приміщення було стильним і в той же час індивідуальним, це, між іншим, можливо. Адже комбінування шпалер – це як раз той випадок, коли можна не тільки виділитися, але і при цьому заощадити, так як на складах завжди залишаються непродані рулони, можна придбати за половину вартості.

Отже, що потрібно буде зробити:

Першим ділом потрібно відправитися в магазин і вибрати підходящі шпалери. При виборі потрібно взяти до уваги колір меблів/штор/елементів декору, так як все повинно поєднуватися і в той же час створювати затишну атмосферу в домі, яка, в свою чергу, буде наповнена любов'ю і турботою про близьких.

Основний етап: підготовка стін до новій обробці. Для того щоб шпалери легше відходили від стін, потрібно заздалегідь придбати спеціальний засіб, який скоротить витрату часу. Зрозуміло, що також можна скористатися і «дідівськими способами». Для цього всього лише потрібно добре просочити стіни теплою водою і залишити на 15 хвилин, після цього взяти в руки шпатель і акуратно видалити старий обробний матеріал. У тому випадку, якщо шпалери будуть відходити шматками/ «острівцями», то потрібно намочити ткати і прикласти на цей шматок шпалер, зняти хвилин через 5, якщо необхідно, то варто повторити процедуру. Між іншим, можна також скористатися праскою: прикладіть мокру тканину, а зверху пройти праска, результат буде 100%.

По завершенні: вирівняти стіни і можна приступати до обклеювання шпалер. Слід нагадати, що починати потрібно з кута приміщення.

Комбінувати шпалери можна двома способами:

#9745; Горизонтальне зонування. Світлі шпалери поклеїти вгорі, а темні, відповідно, внизу. Для того щоб лінія переходу не була надто помітною і не вносила в інтер'єр дисгармонію, то шпалери з зображенням різних слід розділити відповідним декоративним бордюром, тобто стрічкою, яку можна підібрати в магазині при покупці шпалер.

#9745; Вертикальне зонування. Тут все просто, необхідно чергувати полотна шпалер. Цей метод ідеально підходить для спальної кімнати/залу.

На завершення слід зазначити, що комбінувати шпалери можна навіть в тому випадку, якщо потрібно виділити яку-небудь зону приміщення або ж підкреслити деталі інтер'єру.