Обробляємо стелю в коридорі Для обробки стелі в коридорі часто важко підібрати матеріал. У більшості випадків, висота в цих приміщеннях невелика. До того ж, далеко не всі стелі в коридорі можуть похвалитися своєю рівністю.

Однак, незважаючи на наявність всіх цих нюансів, кожен господар будинку або квартири хоче справити позитивне враження на своїх гостей, адже саме в це приміщення людина входить спочатку. Щоб стеля мав привабливий вигляд, можна скористатися різними способами для його обробки.

Обробляємо стелю в коридорі

1. Побілка стельової поверхні.

Даний метод здійснити найпростіше, до того ж, серйозних фінансових вкладень такий спосіб не вимагає. Якщо стеля побілити, це покриття зможе прослужити досить довго, але при цьому на білій стелі поява різних забруднень буде дуже помітно. Сьогодні білити стелю взагалі не модно і до дизайну сучасних квартир даний спосіб обробки стелі в коридорі навряд чи підійде.

2. Фарбування стелі.

Такий метод теж нетрудомісткий. Перш, ніж здійснювати фарбування стелі, необхідно правильно підготувати його поверхню. Стеля варто зробити максимально рівним і гладким, інакше на пофарбованої поверхні будуть видні всі недоробки. Завдяки застосуванню цього способу обробки вийде не зменшити висоту стелі. Плюс до всього, на фарбування не потрібно сильно витрачатися і напружуватися.

3. Оздоблення декоративною штукатуркою.

У цьому випадку, не можна вирівнювати стелю, оскільки під декоративною штукатуркою приховані дрібні вади на поверхні. Для штукатурення поверхні стелі не потрібно докладати багато зусиль. Цей спосіб обробки не вважається занадто витратним.

Як покрити стелю декоративною штукатуркою?

Спочатку поверхню стелі покривається тонким шаром декоративного розчину. Після чого, на цьому шарі робиться рельєфність, яка представлена у вигляді різноманітних точок, ліній і так далі. Наносяться вони за допомогою шпателя, губки або терки. Під час виконання рельєфності на штукатурному шарі можна втілити власні фантазії в дійсність. Коли стеля висохне, його можна пофарбувати або зробити тонування.

4. Обклеювання стелі шпалерами.

Щоб обробити стелю в коридорі можна вибрати, як дорогі шпалери, так і найдешевші. На думку професіоналів, для таких приміщень бажано купувати вінілові або флізелінові шпалери, а також склошпалери. У таких шпалер достатня міцність і відмінні зовнішні якості.