Як правильно клеїти багети на стелю Нерідко люди, які роблять ремонт у квартирі, набувають для обробки окантовки стелі багети. Однак коли приходить момент їх прикріплення до поверхні стіни, часто у багатьох виникає безліч різних питань.

Слід заздалегідь знати, що для проведення цієї роботи необхідно враховувати деякі правила. Тільки в цьому випадку робота буде виконана на «відмінно», і при цьому, не потрібно просити знайомих про допомогу. Важливо розуміти, що багет здатний приховати виникли зазори на швах стелі і стінах, а також стати декоративною деталлю під час оформлення кімнати.

Монтаж багетів по контуру стелі

Важливо знати про те, що багети кріпляться до того, як клеяться шпалери на стелі і стінах. Але при цьому, стеля повинен бути вже повністю готовий до обробки. Якщо багет буде клеїтися після поклейки шпалер, то можливі проблеми з його подальшою шпаклівкою.

1. Спочатку знадобиться ретельно підготувати поверхню стелі. Важливо, щоб усі місця, де планується кріпити багети, були рівними. Для наклеювання багетів, потрібно обов'язково використовувати будівельний рівень. Стеля повинен бути добре очищений і прогрунтована.

2. Далі проводиться розмітка. Для чого потрібно взяти один багет, прикласти його до поверхні і намітити розташування багета мітками зверху і знизу. Таку ж процедуру доведеться здійснити і на протилежній стороні стіни.

3. Після цього, потрібно визначитися з довжиною плінтус для стелі. З цією метою багет прикладається до стіни і в ділянках його перетину робиться відмітка.

4. Коли вже є виміри, варто зробити поділ багета. Тут потрібно використовувати стусло, за допомогою якого можливо розрізати даний виріб під необхідним градусом. Щоб відрізати багет, потрібно встановити його в стусло і відпиляти ножівкою виріб. Утворилися шматки матеріалу складаються один з одним і порівнюються, наскільки вони точно відрізані. Якщо є необхідність, можна обрізати шматки багета гострим ножем.

5. Клеїться багет, спочатку від кута приміщення. При проведенні такої процедури необхідно застосовувати губку, щоб видалити зайвий клей.

6. Рідкі цвяхи наносяться на краю вироби, після чого, воно щільно кріпиться до поверхні стіни.

7. Шви, що утворюються між багетами, слід замазувати шпаклівкою і затирати наждачним папером. Якщо стельовий плінтус повністю готовий, то можна приступати до поклейке шпалер.