Ремонтуємо стеля Перед нанесенням на стелю нового покриття, перш за все потрібно видалити старе, тому що при фарбуванні або поклейки шпалер стара вапно або фарба буде розсипатися і відвалюватися.

Як позбутися від попереднього шару?

Озброюємося шпателем, губкою і відром води. Якщо на стелі є великі поглиблення, то такі поверхні потрібно додатково зміцнювати, інакше стеля знову піде тріщинами, а штукатурка осиплеться. Зміцнити площину стелі можна за допомогою грунтовки і монтажної сітки.

Щоб наступні матеріали добре з'єднувалися з стелею, його треба отгрунтовать. Крім усього іншого ґрунтовка попередить осідання пилу. Суміші для гігроскопічних поверхонь будуть відмінними захисниками від попадання вологи і випарів на стелю.

Далі шпаклюємо поглиблення і ребристість. Для того, щоб обробити вузьку тріщину, куди шпаклівка потрапити не може, дірку слід збільшити. Для великих дірок знадобиться вапняно-цементний розчин. Якщо важливо впоратися з реконструкцією стелі скоріше, тоді можна скористатися алебастром. Коли матеріал затвердіє, оброблені ділянки слід загрунтувати, а поверхня вирівняти.

Якщо ви плануєте декорувати стелю плитками або щільними шпалерами темних відтінків, то вищеперелічених процедур буде цілком достатньо. А от якщо ви прикупили світлі шпалери, то нерівний колір буде через них добре помітний, що говорить про те, що перед фінальним декоруванням стелі його поверхню необхідно обробити шпаклівкою або фарбою. Якщо ви не плануєте клеїти шпалери або плитку, краще пофарбуйте стелю двічі, щоб не було помітно перепадів кольору.

Шар шпаклівки повинен бути не більше 2 мм, але не розподіляйте новий шар, поки не висохне старий. Далі використовується сітка, яка втискається в стелю, коли на неї наноситься шпаклівка. Після цього на площину вирівнюємо шпателем. Коли шар шпаклівки висохне, на нього слід пройтися наждачкою. І тільки після полірування можна починати фінальне декорування стельової площини. А якщо вам потрібно aquatermservice.ru за низькою ціною, рекомендую придбати її тут aquatermservice.ru