Цементна плита основа вашого інтер'єру Відомий факт, що більшість предметів, які ми використовуємо в повсякденному житті, були придумані багато років тому. Приміром, французи винайшли те, що зараз називається «інтер'єром».

На даний момент його постійно вдосконалює ціла галузь дизайнерів і архітекторів. Чуттєво-психологічна атмосфера і оздоблення внутрішніх будівель – їх основне завдання. Ці два пункти - 2/3 загального інтер'єру. Третя частина є будівельною оболонкою будівлі. Саме тут і необхідно використання матеріалів високої якості. Важливо підібрати виріб, який відмінно підійде для фінішної обробки. Ним виступає новоявлена плита з цементу.

Цементна плита основа вашого інтер'єру

Стіни

Ця частина – практично головна в загальній оболонці приміщення. В залежності від якості стін буде сприйматися загальний дизайн. Не всім хочеться, щоб їх житло шпалери відклеювалися, причиною чого є нерівна поверхня. Іноді таке має місце бути, але тільки не в тих випадках, якщо був використаний будівельний матеріал – цементна плитка.

З її допомогою можна додати приміщенню унікальний дизайн. Її використовують не тільки для вирівнювання поверхні, але і в якості оздоблювального матеріалу. З його допомогою можна обшити укіс або підвіконня, стіну в лазні чи сауні, камін або піч (тут варто відзначити, що матеріал здатний експлуатуватися при температурі 70 градусів за Цельсієм). Конструкційно плита складається з цементу, вздовж поверхні якої вироблено стеклосеточное армування, а кромки матеріалу посилюються скловолокном. Незважаючи на це, цементну плиту можна легко різати за допомогою ножа або згинати.

За рахунок вологостійкої структури матеріалу, плитка широко застосовується як основа під штукатурку, клінкер або плитку з кераміки. Вона здатна витримувати навантаження до 30 кг на квадратний метр. Цей чинник важливий, особливо якщо використовується будівельний матеріал у «мокрій зоні».

«Мокра зона»

Плита з цементу відмінно підходить для обробки приміщень, де є високий рівень вологості, що обумовлюється її унікальним складом, в який входить портландцемент і заповнювач мінерального типу, що блокують вплив мікроорганізмів і цвілі. Якщо розглядати будівельний матеріал з боку надійності, то його можна порівняти з бетоном, так як плита не горить і має високу стійкість до деформацій.

Ще однією особливістю можна виділити той факт, що при тривалій експлуатації не треба оснащувати поверхню додатковою гідроізоляцією. У цьому випадку цементну плиту можна безбоязно використовувати з метою обробки подіуму ванної, раковини або унітазу. Варто пам'ятати, що перш ніж використовувати цей матеріал, його необхідно акліматизувати (температура плитки і навколишнього середовища не повинна бути менше +5 градусів за Цельсієм).