Поклейка шпалер на стелю Шпалери-це один з найпоширеніших www.postroil.com з тих, які застосовуються для обробки стін. Існує величезна кількість різноманітних типів шпалер не кажучи вже про колірному асортименті.

Але стіни, власне кажучи, це не єдина вотчина шпалер, адже вони ще використовуються при обробці стелі.

До речі www.postroil.com на даний момент має популярність. В принципі це не дивно, адже з цим завданням може впоратися абсолютно кожен і обійдеться це не так дорого, як, наприклад, спорудження підвісної або натяжної стелі.

Вирішивши обклеїти стелю шпалерами потрібно знати, що існує два способи вирішення цієї задачі. При цьому, який би спосіб не використовувався потрібно визнати, що обклеювання стелі це куди більш складне завдання, ніж обклеювання стін.

Поклейка шпалер на стелю
Перший спосіб полягає у використанні рулонних шпалер, до речі, тут знадобиться як мінімум дві людини. На шпалери спочатку наноситься клей, потім вони складаються в гармошку і поступово приклеюються на заздалегідь визначене місце.

Важливо розгладжувати www.postroil.com відразу після наклеювання невеликої ділянки. В іншому випадку можуть виникнути великі складки.

Для наклеювання шпалер на стелю повинен використовуватися густий і в'язкий клей тільки такий склад зможе утримати їх на стелі. Само собою перед початком наклейки шпалер повинна бути проведена стельова розмітка.

Поклейка шпалер на стелю
Другий спосіб наклейки шпалер на стелю полягає у використанні www.postroil.com. Тут процес монтажу зовсім інший, ніж у випадку з рулонними. Хоча підготовка до нанесення повинна бути не менш ретельним, хоч і не потрібна розмітка.

Спочатку потрібно буде покрити стелю одним шаром олійної фарби, причому її колір не має ніякого значення. Далі вже можна приступати до нанесення шпалерного маси. Для нанесення шпалер краще використовувати кельму або оргскло. Сам процес можна порівняти зі шпатлюванням.

Який клей вибрати?

Отже, ми вже дізналися, як правильно клеїти шпалери на стелю, але як вибирати хороший клей? Клей потрібно вибирати спеціально для них, його можна знайти практично в будь-якому будівельному магазині. На якості клею краще не економити, адже саме він відповідає за довговічність і якість обклеювання стелі. Варто ще врахувати той момент, що деякі види клею розроблені під певні види шпалер і на це теж треба звернути увагу.

Важливо правильно розвести клей для шпалер, дотримуючи всі інструкції

Клей «не любить протягів, тому позбавте його навіть від найменших – всі двері і вікна мають бути закриті. Смуга шпалер, як вже говорилося, обрізається з запасом до п'яти сантиметрів, все, що залишається зайвим після обклеювання шпалер – обрізається канцелярським ножиком. Якщо на шпалери завдано певний малюнок, то з ним потрібно розібратися до початку поклейки, щоб після початку або після завершення обклеювання не виникло жодних проблем, і час не було витрачено даремно.

Клей наноситься на поверхню шпалер по всій їх довжині, після цього смугу потрібно скласти для набухання, і через 5-10 хвилин можна клеїти. Смугу потрібно акуратно прикласти до поверхні і ретельно розгладити, щоб не було ніяких бульбашок або складок. Якщо хвилі або здуття залишилися, потрібно буде переклеювати.