Фотошпалери допоможуть створити унікальний інтер'єр Ваш будинок – це те місце, де ви проводите велику частину часу. І так хочеться, щоб його стіни були красивими, а ще краще - створюють ілюзію живих. Щоб, опинившись вдома, ви опинилися на узбережжі моря чи в прохолодному лісі, де можна розслабитися і відпочити після робочого дня.

У спальній кімнаті це актуально не менше, ніж, приміром, у кімнаті прийому гостей. Саме в спальній необхідно розслабитися, тому заздалегідь треба продумати все до дрібниць. В тому числі і те, www.vegas.ua, який підійде вам за своїми параметрами. При виборі такого важливого елемента спальні, як матрац, необхідно враховувати жорсткість і матеріал, з якого він виконаний. Матрац, виготовлений з натуральних матеріалів, буде служити довше і дозволить насолоджуватися здоровим сном.

Потрібно також заздалегідь продумати, якими будуть шпалери в спальні і інших кімнатах. Для отримання ефекту, так званих, живих шпалер, можна використовувати мальовничі фотошпалери. З їх допомогою ваш інтер'єр придбає унікальність.

Виробництво широкоформатного друку надає можливість виготовлення шпалер на замовлення. При виборі картинки орієнтуйтеся в першу чергу на те, в якій кімнаті вона буде. Дуже популярна ідея обклеювання дитячої кімнати. В якості малюнка підійдуть квіти, зняті макрозйомкою, персонажі улюблених мультфільмів або тварини.

Фотошпалери допоможуть створити унікальний інтер'єр
Для спальні вибирайте спокійні зображення краєвидів, морських глибин, квітів. Тут повинні переважати відтінки блакитного, зеленого, коричневого і пастельні. На кухню треба щось яскраве, щоб будило вранці і не давала нудьгувати гостя. Це можуть бути кавові зерна, екзотичні фрукти, натюрморти.

Сучасні технології створення фотошпалер дають безліч варіантів принтів для будь-якого приміщення. Ви можете вибрати серед уже готових малюнків або замовити шпалери зі своїх фотографій, так вони стануть ще й приємним спогадом про відпочинок. Будь-яке зображення буде володіти високою чіткістю і якістю фарб – це дає ефект реалістичності.

Технологія нанесення зображення на спеціальну основу дозволяє служити таким шпалер 10-15 років, без стирання і вицвітання. Для обробки великих приміщень краще підійдуть рельєфні шпалери, а для кухні - гладкі. В результаті використання такої простої обробки ви вигідно підкреслить індивідуальний стиль інтер'єру і розширите простір, там, де це необхідно.