Цементно-стружкова плита Облицювальний матеріал ЦСП або як він расшифруется, цементно-стружкова плита, виготовляється із звичайних природних матеріалів, деревина й цемент. Для того щоб не допустити гниття деревини, до складу ЦСП додаються хімічні засоби.

Наявність хімічних добавок захищає ЦСП від багатьох зовнішніх чинників, таких як волога, комахи, гризуни, вогонь.

Частка цементу в складі ЦСП становить 65%, дерев'яної стружці відводиться 24%, і близько 8,5% води. Обсяг хімічних добавок не перевищує 2,5 %.

Склад ЦСП

Найпопулярніше виробу, що виготовляється на основі ЦСП – це www.asvcompany.ru він використовується для облицювання стін різних споруд. Основне застосування ЦСП є облицювання різних будівель і споруд.

На будівельних ринках цей матеріал з'явився порівняно не так давно, але вже почав завойовувати великими темпами. Вперше ЦСП почали виробляти в західних країнах, де він має величезну популярність.

Завдяки таким природним матеріалам як цемент і деревина, ЦСП є матеріалом, який відповідає всім екологічним нормам. Його можна монтувати в житлових приміщеннях в якості матеріалу для побудови перегородки або підлогового покриття.

Монтаж ЦСП

ЦСП дуже зручні в монтажі. Вони кріпляться до дерев'яного каркасу або металевого профілю з допомогою саморізів. Заздалегідь потрібно зробити отвір, її діаметр повинен бути в два рази більше, ніж діаметр самореза.

Як кріпильного елемента, коли не потрібно робити попереднє отвір, необхідно використовувати шурупи з напівкруглою головкою. Для закручування, якого, потрібно використовувати спеціальний електричний або пневматичний інструмент. Шуруповерт для монтування гіпсокартонних листів в цьому випадку не підійде.

Облицювання ЦСП

ЦСП можна шпалерами або облицьовувати керамічною плиткою, а також їх можна фарбувати. Цей матеріал можна придбати в будь-якому місті Росії. Таким чином, навіть можна www.asvcompany.ru і не тільки. Перед тим як поклеїти шпалери або поклеїти керамічну плитку, плити необхідно обробити з допомогою грунтовки, що підвищує адгезійні властивості.

Перед фарбуванням ЦСП, необхідно її поверхня зашпаклювати. Це потрібно зробити за допомогою спеціальної шпаклівки. І тільки після того, як вона повністю висохла, її можна починати фарбувати.

Для захисту свого організму, рекомендується використовувати захисні елементи: маску й окуляри.