Декорування дитячої кімнати Що тільки не придумують батьки яких потрібен професійний інструмент для електромонтажу www.haupa-ru.ru, щоб перетворити кімнату своєї дитини в цікаве і красиве місце.

На стінах плавають кораблики, розцвітають ромашки, селяться різнокольорові тварини. Але трапляється, що ідеї декору дитячої кімнати не приходять одразу. Способи оформлення стін, наведені нижче, допоможуть у цій ситуації, підштовхнуть в потрібне русло і розбудять фантазію.

Незвичайні шпалери

Можна поклеїти яскраві шпалери з певними сюжетами. Це може бути піратська або автомобільна тематика для хлопчиків, а казкове королівство, диснеївські принцеси або Барбі прикрасять кімнату дівчинки. Бажано купувати шпалери, що миються, так як більшість юних художників не обмежуються альбомами і ватманами, їх творчість напевно торкнеться і стін. Хорошим вибором стануть шпалери-розмальовки, у цьому випадку малюк сам визначиться з колірною гамою і йому буде дуже цікавий процес розфарбовування.

Фотографії і малюнки малюка

Малюнки та фото внесуть позитив в життя дитини. Для фотографій можна виділити певний ділянку на стіні, а творчість малюка оформити в кольорові рамки. Батьки зовсім маленьких дітей можуть намалювати картини самі. Цікаво будуть виглядати ілюстрації з відбитками ручок і ніжок карапуза.

Паперові аплікації

Трохи різнокольорових аплікацій в кімнаті, і гарний настрій забезпечено. Важливо, щоб дитина брала участь у виготовленні поробок і допомагав прикрашати ними кімнату. Це розвиває в ньому такі якості, як акуратність, відповідальність і дисципліна.

Декорування дитячої кімнати
Декорування дитячої кімнати

Об'ємні прикраси

Якщо вирізані з пінопласту фігурки і букви обтягнути кольоровою тканиною і прикрасити ними стіни, вийде мила і весела кімната. Також підійдуть кольорові фігурки з фанери.

При декоруванні дитячої кімнати варто звернути увагу на наступні аспекти:

• Декор повинен розташовуватися на недосяжному для дитини рівні і бути легким;

• В прикрасах повинні переважати яскраві або пастельні відтінки;

• Зону біля ліжка, краще не прикрашати великими малюнками. Малюк, прокидаючись, може злякатися великих силуетів.

Займатися дизайном кімнати малюка дуже весело і цікаво, особливо, якщо дитина бере участь у процесі. Тут головне сміливо використовувати райдужні відтінки і довіритися польоту фантазії.