Поклейка шпалер на стелю Шпалери-це один з найпоширеніших www.postroil.com з тих, які застосовуються для обробки стін. Існує величезна кількість різноманітних типів шпалер не кажучи вже про колірному асортименті.

Детальніше: Поклейка шпалер на стелю

Правила комбінування шпалер Поєднання шпалер і фактур різних кольорів вважається на сьогоднішній день найбільш дешевим і оригінальний спосіб оформлення інтер'єру приміщення, дотримуючись при цьому повну гармонію.

Детальніше: Правила комбінування шпалер

Декоративна штукатурка в інтер'єрі Віддаючи перевагу декоративній штукатурці, ви будете приємно здивовані тому, що можна створити привабливий і неповторний дизайн інтер'єру, який в свою чергу, обов'язково задовольнить вас.

Детальніше: Декоративна штукатурка в інтер'єрі

Обробляємо стелю в коридорі Для обробки стелі в коридорі часто важко підібрати матеріал. У більшості випадків, висота в цих приміщеннях невелика. До того ж, далеко не всі стелі в коридорі можуть похвалитися своєю рівністю.

Детальніше: Обробляємо стелю в коридорі

Як клеїти вінілові шпалери на основі флизелиновое Для того, щоб поклеїти шпалери, зроблені з вінілу на основі флізеліну, знадобиться декілька інструментів, серед яких шпатель, ніж для шпалер, пензлик, відро, валик, ганчірки, рулетка і плівка, добре мати лазерний нівелір і шпатель спеціально для шпалер.

Детальніше: Як клеїти вінілові шпалери на основі флизелиновое

Обклеювання стін рідкими шпалерами Види рідких шпалер з'явилися на прилавках ринків не так давно, але вже змогли заробити хорошу репутацію у покупців. Структура таких матеріалів складається з видів волокон бавовни або целюлози, барвників і клейкої маси.

Детальніше: Обклеювання стін рідкими шпалерами

Шпалерні вставки і клаптеві вставки Для початку можна пофарбувати стіни одним тоном або обклеїти їх одним видом шпалер, потім після первинної обробки, можна приступити до приклеювання вставок з більш щільних шпалер на флізеліновій основі або вінілові.

Детальніше: Шпалерні вставки і клаптеві вставки

Як правильно підібрати шпалери Затіваючи ремонт, люди стикався з необхідністю вибору матеріалів для оздоблення стін. У більшості випадків вибір падає на шпалери. І це не випадково, адже шпалери володіють рядом переваг в порівнянні з іншими матеріалами.

Детальніше: Як правильно підібрати шпалери

Як видалити старі шпалери Майже завжди, перед початком нового ремонту будь-якої складності, всі стикаються з такою трудомісткою роботою, як видалення старих шпалер. Роблять це різними методами.

Детальніше: Як видалити старі шпалери

Як правильно клеїти багети на стелю Нерідко люди, які роблять ремонт у квартирі, набувають для обробки окантовки стелі багети. Однак коли приходить момент їх прикріплення до поверхні стіни, часто у багатьох виникає безліч різних питань.

Детальніше: Як правильно клеїти багети на стелю