Використання пісковика в сучасному будівництві По своїй суті, піщаник – це істинно натуральна кам'яна порода, що складається здебільшого з невеликих частинок кварцу. У наші дні, даний вид каменю користується цілком заслуженою популярністю і дуже активно застосовується у сфері сучасного будівництва.

Найбільш важливими особливостями такої кам'яної породи, звичайно ж, перш за все, завдяки наявності в його складі елементів кварциту, є її дуже солідні показники в плані довговічності і міцності.

Ще одна не менш важлива особливість пісковику полягає в наявність у нього досить багатої кольорової гами, починаючи зі світло-сірих тонів, і закінчуючи червоно-коричневими колірними відтінками. Що стосується області застосування даного будматеріалу, то він сьогодні найчастіше використовується у вигляді стінового матеріалу, а також при облаштуванні ландшафтного дизайну. Крім того, завдяки своїм особливим складом і будовою, він, зараз також почав досить широко застосовуватися і в досить багатьох сферах промисловості.

Піщаник з сучасної промисловості

Використання пісковика в сучасному будівництві
Якщо говорити про промисловій сфері, то тут піщаник сьогодні дуже активно використовується при виробництві деяких видів лакофарбових матеріалів, в процесі виготовлення скла, а також у сільськогосподарській галузі і в агропромисловості. Однак головною сферою його застосування все ж вважається будівельна галузь, де з такого матеріалу роблять всілякі розчини будівельні суміші, а також використовують його при спорудженні фундаментів і при облицюванні стін.

Застосування пісковика при зведенні фундаментів

Піщаник, як вже згадувалося вище, це істинно натуральна кам'яна порода, яка відрізняється досить солідними міцнісними показниками, що як раз і робить його чудовим матеріалом для спорудження фундаментів. До того ж, оскільки цей камінь має виключно осадове походження, то він, природно, зовсім не буде піддаватися згубному впливу навколишніх чинників, а значить, побудований з нього фундамент вийде неймовірно надійним і максимально довговічною.

Облицювання будівель із піщаника

Використання пісковика в сучасному будівництві
Не менш високою популярністю, в наші дні, піщаник також користується і при проведенні різного роду облицювальних робіт. З цієї кам'яної породи сьогодні виробляється надзвичайно міцна і досить красива плитка, яка, крім своєї особливої привабливості, також відрізняється ще й досить непоганими теплоізоляційними властивостями. До того ж, виконані з допомогою такої плитки покриття абсолютно не потребують якомусь надто складному обслуговуванні і, при цьому, з легкістю служать досить тривалий час.