Як підготувати квартиру до обробки До опоряджувальних робіт, як правило, вдаються після капремонту або для того, щоб просто оновити інтер'єр. Безпосередньо перед обробкою приміщення необхідно як слід підготувати.

В процесі обробки проводяться наступні заходи:

• Вирівнювання всіх поверхонь;
• Фарбування;
• Шпаклівка та обштукатурювання;
• Обклеювання стін шпалерами;
• Нанесення лакового складу;
• Процедура укладання плитки;
• Облицювальні роботи.

Отже, перед тим, як приступати до обробки, необхідно позбутися від старих шпалер, плитки, плінтусів, дверних косяків і підлогового покриття. Потім потрібно винести сміття, помити підлоги і протерти пил. Поверхню обов'язково повинна бути сухою і очищеною, щоб ефективно зчіплюватися з оздоблювальними матеріалами. Варто також запам'ятати, що оздоблювальні роботи рекомендується починати з самого далекого приміщення в оселі.

Після цього необхідно підібрати матеріали. Їх бажано купувати оптом, щоб заощадити. При цьому потрібно звертати увагу на всі показники тієї або іншої кімнати. Наприклад, якщо всередині приміщення високий рівень вологості, то рекомендується застосовувати розчини з вапна та цементу. Вони використовуються для цілей обробки карнизів, укосів і парапетів. Необхідно уточнити, що для обробки поверхонь відмінно підходять всілякі декоративні покриття на основі полімерів. Ці матеріали мають високу ступінь вогнестійкості і непогану шумоізоляцію.

Як підготувати квартиру до обробки
Як підготувати квартиру до обробки

Якщо говорити про смесех для шпаклівки і штукатурення, то тут необхідно запам'ятати декілька основних показників: умови експлуатації кімнати, тип і стан оброблюваної поверхні і вид оздоблювального матеріалу.

Оштукатурювання являє собою найбільш об'ємний і тривалий етап при обробці кімнати. Однак, цю процедуру потрібно починати лише після встановлення всіх комунікацій, дверей, перегородок і т. д. Шпаклівка ж потрібна для розрівнювання несуттєвих нерівностей.

Якщо на стінах є сильні нерівності, то їх бажано вирівняти із застосуванням гіпсокартонних листів. Даний матеріал рекомендується використовувати в приміщеннях з невеликою вологістю.

Перед тим, як приступати до обробки, все потрібно гранично точно розрахувати, що і в якій кількості потрібно для роботи. І, безсумнівно, не варто забувати, що при обробці житла краще не економити.