Кладемо плитку самостійно Сучасна підлогова плитка дуже часто використовується при ремонті приміщень. Вона має цілий ряд переваг: міцність, легкість при експлуатації. Монтаж підлогової плитки починається з демонтажу старої поверхні підлоги.

Як правило, така плитка укладається на бетонну основу, але допускається укладання і на фанерні листи. Обов'язковою умовою є рівна поверхня, тому, якщо помічені нерівності і западини, що необхідно провести додаткову бетонну стяжку. Перед початком робіт демонтуються всі плінтуси і дверні косяки.

Якщо ви знаходитесь лише на етапі планування свого майбутнього, прекрасного будинку, радимо купити червона цегла від виробника за найкращою ціною заздалегідь. На великі замовлення йдуть знижки та інші «плюшки», які дозволять вам заощадити і більш комфортно зробити покупку.

За допомогою рулетки, позначте центр кімнати, провівши через нього дві перпендикулярні прямі лінії. Для монтажу плитки використовується спеціальний клейовий склад. Клей наноситься на плитку зубчастим шпателем. Починайте укладання плитки з центру кімнати, переміщуючись до країв. Між плитками вставляються спеціальні роздільники (пластикові штирі або хрестики).

В ході укладання, обов'язково перевіряйте рівень, не допускайте відхилень. Надлишки плитки обрізаються за допомогою різака для крою керамічної плитки. Після повного висихання клею, необхідно провести затірку швів за допомогою резинного шпателя.