Плюси і мінуси різновидів підвісних стель В інтер'єрі дуже велике значення грає стелю, і не тільки з точки зору естетичної (хоча і цей аспект «упускати» не можна ні в якому разі), але і в практичному плані.

Наприклад, в офісних або будь-яких інших будівлях з великою площею – підвісна стеля є практично універсальним рішенням, все, що не потрібно, приховано «під ним», виглядає такий варіант дуже приємно і акуратно, та й коштує недорого. Ми б хотіли розглянути основні різновиди підвісних стель, які сьогодні використовуються повсюдно, а також позначити їх плюси і мінуси.

Так званий, плитковий підвісна стеля, ви могли бачити раніше в багатьох будівлях. Він складається з легких плиток, забезпечує підтримку мікроклімату всередині приміщення, виглядає красиво, дуже легкий в монтажі (плюс до цього – всі роботи здійснюються в короткий час).

З мінусів можна відзначити неможливість застосування в житлових будинках через «виразно-офісного» зовнішнього вигляду.

Також в якості «покриття» можна використовувати дуже практичні і недорогі пластикові панелі пвх. Вони легко і швидко монтуються (за прикладом тієї самої «плитки»), однак підходять для більшості приміщень. Подібне рішення часто застосовується у ванній кімнаті, так як панелі пвх не мають порами і можуть легко справлятися з вологою в будь-яких кількостях, яка обов'язково присутня у ванній.

Такі панелі потрібно монтувати на алюмінієвий профіль, дерево (яке іноді використовується невмілими монтажниками) може з часом «повісті» і вся конструкція просто розповзеться.