Локальні очисні споруди Екологічна обстановка в густозаселених районах залишає бажати кращого, тому багато хто воліє перебиратися в усамітнене віддалену місцевість, не бажаючи однак відмовлятися від усіх благ цивілізації.

Втім, це і не потрібно завдяки можливості установки очисних споруд для облаштування каналізації, систем водоочистки та інших комплексних рішень.

Сучасні локальні очисні споруди являють собою ефективні системи фільтрації каналізаційних та інших стоків. Виділяють господарсько-побутові споруди такого типу, що призначаються для очищення стічних вод домашніх господарств, а також промислові аналоги. Принцип роботи таких систем полягає в очищенні стоків за допомогою аеробних бактерій, та механіко-хімічних способів (які не настільки дієві, як перший спосіб).

Вартість очисних споруд, як і ціна системи водопідготовки, залежить від багатьох факторів, наприклад, від якості використовуваних комплектуючих і матеріалів, від продуктивності системи, від готовності до введення в експлуатацію, від комплектності і так далі. Окремо обліковуються витрати на доставку, установку, певні будівельні роботи, а також витрати, супутні введення локальних очисних споруд в експлуатацію.

Фахівці відзначають, що очисні споруди локального типу здатні відфільтрувати до 98% шкідливих речовин із забрудненої води, що перетворює її в безпечну для навколишнього середовища рідина. Таку воду можна в подальшому використовувати в технічних цілях, наприклад, для поливання, миття плитки і тротуарів та вирішення інших завдань. Результатом функціонування систем очищення також може стати отримання високоякісних натуральних добрив, які можна використовувати в подальшому на ділянці.

Сучасна станція біологічної очистки відрізняється високою продуктивністю, надійністю в експлуатації, тривалим терміном використання. Її застосування дає можливість запобігти отруєння водяних горизонтів.

Примітно, що саме біологічний спосіб є найбільш оптимальним варіантом очищення стічних вод, так як механічний і хімічний способи не можуть зрівнятися з біологічною очисткою по ефективності. Вкладаючи кошти в придбання подібної станції, клієнт не тільки забезпечує свій комфорт, але і проявляє неабияку турботу про стан навколишнього середовища!

За матеріалами ресурсу www.ecos.ru