Ремонт ванної кімнати - як не допустити помилок Якщо ви вирішите скористатися послугами професіонала, то будьте готові до того, що ціни кусаються, але можна буде не переживати, про якість виконання робіт і дотримання всіх технологічних процесів.

Сума витрат залежить ще і від кількості необхідного матеріалу.

Такого як: Труби та фітинги для внутрішньої каналізації, фільтри, змішувачі, ванна, колектор і багато іншого. Якщо ж ви впевнені у своїх здібностях, то сміливо вперед.

Перше що необхідно зробити - це прибрати з ванною все що можна. Попередньо заглушивши труби, витягайте ванну і мийку, здирайте плитку, штукатурку та двері.

Далі розводимо труби і електрику, попередньо вирішивши, що і де буде знаходиться. Труби застосовуються 3 – ох видів поліпропіленові, металопластикові та труби із зшитого поліетилену.

Перші набагато краще, але вимагають досвіду в їх поєднанні, монтаж друге гранично простий (здійснюється він за допомогою гвинтових і прес-фітингів), і кращі з них - із зшитого поліетилену, гарантія у них близько 50-ти років вони з'єднуються за допомогою натяжних фітингів і з'єднати їх неправильно практично неможливо. Розводимо електрику на розетки, пральну машину і світло.

Наступний крок переробка каналізації, якщо вона з чавуну її необхідно переробити на пластик. Тут у вас не з'явиться ні яких проблем.

Штукатуримо попередньо прогрунтовав стіни, тобто наносимо на стіни ґрунтовку звичайним валиком. Не зайвою буде і гідроізоляція, нею можна покрити підлогу перед стяжкою, але якщо поріг з ванної не високий, то і сенсу в ній немає, оскільки вода все одно у ванній не затримається.

Далі на вирівняні штукатуркою стіни клеїмо плитку. Починати обклеювання рекомендується з другого нижнього ряду самого видного від входу кутка. Поспішати тут не варто, а до першого ряду викладеної плитки взагалі, варто ставитися з трепетом, перевіряючи рівнем кожну викладену плитку.

Після того як плитка викладена проводиться затирка швів. Місця з'єднання з ванною і кути закладаються затирочні герметиком. Встановлюємо стелю на цьому етапі тільки у випадку, якщо він у вас натяжна або рейковий. В інших випадках стеля робиться відразу після штукатурки.

Встановлюємо змішувачі та інші аксесуари. І останнє установка дверей. Встановлюють її на монтажну піну, попередньо виставивши одвірок на рівень. У разі якщо дверний проріз значно ширше косяка слід використовувати добори.

Це основні етапи ремонту яких необхідно дотримуватися, знаючи про них ви можете зробити ремонт самі або ж будете в змозі оцінити роботу будь-якого майстра.