Поради по установці пропіленового басейну Популярність басейнів з пропілену пояснюється можливістю відразу придбати готову чашу відповідної форми, і, привізши його на ділянку, встановити в досить короткі терміни.

Особливістю даного виробу є також його здатність тривалий час утримувати тепло, що дає можливість уникнути робіт з облаштування додаткової термоізоляції.

Сама установка пропіленового басейну здійснюється в кілька етапів:

1. Риття котловану. Вибравши підходяще місце під басейн, можна приступати до викопування котловану, які повинен перевищувати за розмірами чашу на 80-100 см Що стосується глибини, то її роблять більшою на 50 см, ніж висота басейну. Зазвичай ця робота ведеться вручну, так як залучення спецтехніки – дуже витратний захід.

2. Облаштування підстави. Дно готового котловану вистилають за допомогою щебеню і піску, що забезпечить захист басейну в разі руху грунту. Якщо на ділянці спостерігається високий рівень підземних вод, закладають також і дренаж. Основа під чашу робиться з бетону товщиною від 30 см, з обов'язковим застосуванням арматурної укладання у формі осередків. Дуже важливо покрити прути захисним шаром фарби або просочення, щоб уникнути процесів корозії.

3. Установка чаші. Після повного застигання бетонної підставки на неї встановлюють пропиленовую чашу, з подальшою прокладкою всіх необхідних комунікацій для фільтрування та освітлення.

4. Заливка бетоном. Далі необхідно залити вільне місце між верстатами басейну і котловану розчином бетону. Перед цим усередині басейну ставляться розпірки і наливається вода, а ребра жорсткості просвердлюється, з наступним вкладанням у них арматури: відстань між сусідніми елементами має становити 50-70 див. Далі проводиться заповнення пустот за рівень встановленого басейну: заливка проводиться поступово, з паузами на висихання кожного з шарів.

Поради по установці пропіленового басейну

5. Оформлення. Для облагороджування простору навколо чаші найчастіше використовують змішаний з тирсою пропілен, спеціальні дошки, плитку з каменю або газон рулонного типу. Що стосується кольору плитки всередині басейну, то зазвичай підбираються сині, білі, блакитні, смарагдові відтінки, що нагадують воду.

Вибираючи місце під басейн, краще уникати сусідства з позаростали деревами, так як їх коріння можуть завдати стінок чаші серйозні пошкодження. До того ж, падіння листя буде постійно засмічувати воду.