Паркетний лак Kiilto Diamant Заснований в 1919 році фінський хімічний концерн Kiilto Oy спеціалізується на виробництві різноманітних клеїв, починаючи з промислових і будівельних і закінчуючи канцелярськими.

Не обділені увагою і інші перспективні напрями; зокрема, компанія пропонує широкий асортимент товарів будівельної хімії: шпаклівки, грунти, суміші, що самовирівнюються і ровнители, гідроізоляційні матеріали, клеї для плитки, герметики, шпаклівки, а також комплекс матеріалів для обробки дерев'яних підлог - шпаклівки, грунти, лаки та спеціалізовані засоби по догляду за цими делікатними поверхнями.

З'явився в кінці 2004 р. паркетний лак Diamant дуже близький до іншого продукту Kiilto -Kalle; один від одного вони відрізняються переважно в'язкі характеристики. Причина зростання - створюючи Diamant, технологи врахували традицію російських майстрів працювати валиком або пензлем, тоді як з'явився дещо раніше Kalle розрахований на поширену у Фінляндії шпательную техніку. До речі, по міцності обидва по-доразбавляемых лаку еквівалентні досить відомим, але куди менш екологічним каталитному Kiilto Champion.

Двокомпонентний акрилатний лак призначений для обробки піддаються сильному зносу паркетних і дощатих підлог, починаючи з житлових та громадських приміщень і закінчуючи спортивними залами. Сформувалася плівка стійка до впливу більшості зустрічаються в побуті хімікатів, наприклад, миючих засобів, не боїться помірного абразивного (бруд на черевиках) та інтенсивного «ковзного» тертя, неминучого при заняттях спортом.

Сліди від взуття, риси і контури від гумових закаблуків залишаються на поверхні, не в'їдаючись вглиб, тому їх легко видаляють при збиранні. Завдяки ефективним ультрафіолетових фільтрів покриття надійно захищає деревину від вигорання і не змінює свого відтінку протягом усього терміну експлуатації; до речі, воно підходить для підлог з підігрівом, так і для неопалюваних приміщень.

Diamant випускається в двох варіантах - напівглянсовому і напівматовому (утім, за нашими поняттями останній швидше матовий); він легко наноситься, добре вирівнюється і внаслідок збільшеної частки сухих речовин має непоганий заповнює здатністю. Двокомпонентний склад, тому стандартна упаковка включає в себе каністру з лаком і флакон з затверджувачем; термін життя суміші становить 5 год - термін цілком достатній, щоб не поспішаючи витратити п'ять літрів.

Паркетний лак Kiilto Diamant
Найкращий результат досягається при використанні фінішного лаку в комплексі з фірмовими шпаклівками і грунтовим матеріалом Urpo, який закриває пори деревини, помітно покращує адгезію та компенсує невеликі рухи підстави.

Не містить органічних розчинників, має слабкий власний запах. При взаємодії лаку з затверджувачем у невеликій кількості виділяється вуглеводневий газ, тому працювати треба в добре провітрюваному приміщенні.

Diamant не застосовують на «алмазної» (спеціальним чином просоченої на виробництві) сосні і стабілізованому дубі; старі алкідні, алкідно-уретанові і уретанові покриття зачищають до чистого дерева.

На чисті, сухі (5-9% вологості) підстави, відшліфовані і знепилені. Тріщини шпатлюют фірмової паркетної шпаклівкою Pasi або грунтовим лаком Urpo, змішаним з деревної пилом. Затверджувач виливають у каністру з www.postroil.com, збовтують близько 15 і дають настоятися 5-10 хв; щоб затримати неразошедшиеся згустки, перед застосуванням на шийку ємності надягають входить в комплект ситечко.

Суміш зберігають у відкритому вигляді, залишки вбирають у звичайні побутові відходи; якщо ж складу якийсь час перебував під кришкою, ємність викидають, не збовтуючи і не відкриваючи.
Виробник пропонує три варіанти підготовки чистих підкладок: спеціальним грунтом Tempo (наносять в один шар валиком або пензлем), грунтувальним лаком Urpo (його кладуть у три шари сталевим шпателем, шліфуючи папером №100-150) або відразу самим Diamant (працюють пензлем або валиком по напрямку волокон з проміжною шліфовкою зерном №150-180).

Після попереднього етапу наносять один-два шари фінішного лаку, відводячи на проміжну сушку не менше 2 год - чим більше, тим краще. За такою схемою одним літром складу вдається сховати 3-6 кв. м гладкою або 3-4 кв. м нерівній поверхні.

Починати ходити (дотримуючись обережності) по лакованому підлозі можна вже через дві-три доби; остаточну міцність плівка набирає за два тижні.

Двокомпонентний водоразбавляе-мий паркетний лак на акрилатной основі, що поєднує в собі екологічність, зносостійкість; при розробці рецептури враховувалася тяга вітчизняних майстрів до використання валика і www.postroil.com. Kiilto Diamant призначений для підлог з підвищеною експлуатаційною навантаженням і рекомендується для спортивних залів, ігрових кімнат, фойє, холів та інших приміщень з великим пасажиропотоком».

А якщо вам потрібно slavaqua.ru за низькою ціною рекомендую вам замовити її в компанії slavaqua.ru. Адже хороша каналізація на вашому садовій ділянці це запорука комфортного проживання.