Способи укладання тротуарної плитки, як це зробити Не для кого не секрет, що способи укладання тротуарної плитки бувають різними, але всі вони досить схожі в своїй переважній більшості, сьогодні ми не будемо загострювати на цьому увагу, а навчимося декільком з них.

Що нам для цього знадобиться?

Спочатку все-таки озброїмося такими необхідними інструментами, як лопати обох видів, як ми знаємо їх є всього два – совкова і штикова, і граблі.

Також нам буде необхідна подача води, отже підводимо шланг, бажано з розбризкувачем Щоб все було рівно, знадобиться інструмент рівень і звичайна лінійка Отже першим ділом ми вибираємо місцевість яку будемо укладати тротуарною плиткою, потім знімаємо верхній шар грунту, якщо там, де ви укладаєте плитку він є видаліть його, використовуючи лопату, слід пам'ятати, що одержана улоговина має бути не глибше 10-15 див. Отриману улоговину потрібно вирівняти і зробити схилом, щоб при похмурої погоди все волога зливалася

Якщо земля дуже тверда, потрібно її розм'якшити, для цього нам приходить на допомогу той шланг, з якого ми заллємо, тверду поверхню водою і залишимо на добу щоб розм'якла земля. Далі по периметру, потрібно вирити ніші для поребрика або бордюру, засипати в них піску, увагу на глибину 5 см, далі вже встановити поребрик на розчин цементу, попередньо зробивши настил з геотекстилю.