Оздоблення фасаду будинку Щоб облагородити фасад будівлі, можна облицювати його одним з безлічі матеріалів, що використовуються для цього. Часто забудовниками застосовується для цих цілей цегла, так як є великий вибір кольорів даного виробу.

Цеглу повинні виділятися над розчином. Зокрема, кольором, що дуже важливо. Наприклад, червона цегла виглядає краще з чорним і білим розчином, сірий рекомендується використовувати тільки з білою сумішшю.

В роботі по обробці фасаду існує маса нюансів. Наприклад, будівельники можуть не закласти фундамент, який розрахований на цегляні стіни. Ширина цегли не завжди стандартна, у таких випадках застосовується також тип, розміри якого близько 58-78 мм (набагато менше нормального розміру).

Це більш легкий варіант дозволяє облицьовувати вже побудовані будівлі, не торкаючись їх підстави. А ще це морозостійкий матеріал, і використовувати його можна при будь-якому кліматі практично.

Але чим оздобити фасад, якщо фундамент не витримає і найлегший цегла? В такому випадку застосовуються керамічні плитки, зовнішнім виглядом нагадують цегла. У таких плиток, безсумнівно, є ряд переваг. Плитка уп'ятеро легше цегли, також цей матеріал легко монтується на різні типи поверхонь.

Ще в обробці фасад будинку часто використовується сайдинг. Це просто ідеальний варіант для легкої обробки стін. Зараз найбільш часто застосовуються типи сайдинга з алюмінію, полімерних матеріалів, ПВХ. До однієї з головних переваг такої конструкції відноситься її довговічність.

Фасади, облицьовані сайдингом, довгий час не втрачають своїх якостей. Сайдинг прекрасно захищає конструкції будівель від різних шкідливих факторів. Наприклад, вініловий сайдинг може витримати температури від -50 до +50°С.

Питання обробки фасаду будинку завжди було актуальним. Адже вимога до зовнішнього вигляду будівель є чи не основним. І сподіваємося, що ця стаття допомогла зрозуміти, як краще зробити оздоблення зовнішніх стін.