Робимо садову доріжку з дерев'яною плитки Практично всі дачники або власники приватних будинків, що мають у дворі місце, де складають колоди після оновлення саду. Зазвичай подальше їх призначення зводиться до банальної розпилювання на дрова.

Однак серед дачників іноді можна знайти дуже креативних людей, які не обмежуються лише цією ідеєю, на їх дачах неважко побачити в саду прекрасну доріжку, виконану з цього самого дерева.

Якщо ви є щасливим володарем бензопили, то всю роботу можна звести до однієї години. Рекомендуємо зробити дерев'яну плитку товщиною не більше десяти сантиметрів, так як такий розмір буде оптимальним. Постарайтеся, щоб всі зрізи вийшли рівними і не мали перекосів це вийде, якщо тримати головний інструмент таким чином, щоб він входив в дерево під прямим кутом.

Буває так, що спиляти пропив з першого разу досить важко, в такому випадки розпиляєте товсте дерево на невеликі сегменти, потім переверніть колоду і продовжуйте пиляти, тільки тепер знизу вгору.

Тепер, коли дерев'яні плитки готові, можете покрити їх лаком – це підкреслить їх природний малюнок. Такі плитки, безумовно, сподобаються всім членам сім'ї, адже ними можна прокласти доріжку в саду, а це прикрасить місто територію.