Ремонт у ванній ряд важливих особливостей При проведенні ремонтних робіт у ванній, найголовніше, що слід постійно тримати в пам'яті – в даному приміщенні постійно буде переважати підвищена вологість.

Виходячи саме з цього, і всі матеріали для її обробки необхідно, звичайно ж, підбирати тільки виключно вологостійкі, з максимально низькими гігроскопічними характеристиками.

Проект

Навіть при повній відсутності художнього таланту, перед початком таких заходів вкрай рекомендується всі свої задумки попередньо зафіксувати на папері. Такий підхід не тільки дасть можливість набагато краще продумати всі дрібні нюанси і уникнути випадкових помилок, але і навіть може підказати якусь досить оригінальну ідею.

Крім цього, завдяки попередньому проектування також можна буде і підрахувати приблизну суму, яка буде потрібно для ремонту у ванній. Якщо власник при усному розрахунку раптом допустив серйозну помилку, то після письмового перерахунку він може визначити більш точну суму і, в разі необхідності, навіть її підкоригувати.

Виконання сантехнічних робіт

Ремонт у ванній ряд важливих особливостей
У тому випадку, якщо подібний ремонт передбачає перенесення сантехнічного обладнання, то подібні заходи слід здійснювати, природно, ще до початку виконання безпосередньо самих обробних робіт. При цьому на даній стадії найкраще буде скористатися допомогою досвідченого професіонала, оскільки навіть дуже незначна помилка, допущена при виконанні таких робіт, може в подальшому призвести до достатньо серйозних наслідків.

Найбільш підходящі матеріали

Облицювання стін за допомогою керамічної плитки – це далеко не єдине рішення при облаштуванні ванної. В наші дні існує безліч всіляких методів оформлення стін, і тому тут, як правило, все звичайно залежить виключно від уподобань і можливостей власника. Так, наприклад, мозаїка – це досить дорогий і дуже трудомісткий вид обробки, для виконання якої може знадобитися навіть допомога фахівця. Однак у підсумку виходить неймовірно ефектний і абсолютно ексклюзивний інтер'єр ванною.

Найбільш економічними рішеннями при облаштуванні ванної, вважається застосування декоративної штукатурки або ж спеціальних водно-дисперсних фарб. При цьому у разі використання при обробці декоративної штукатурки, у власника з'являється прекрасна можливість трохи поекспериментувати зі створенням імітацій різних матеріалів і текстур.

Що стосується стелі у ванній, то тут теж є кілька способів обробки, починаючи з традиційного фарбування, і закінчуючи застосуванням спеціальних пластикових панелей. Найбільш оригінально в такому приміщенні, зазвичай виглядають глянцеві стелі, оснащені декількома окремими світильниками.