Вібролита плитка тротуарна, її характеристика У старих районах міст ще є дороги, вимощені натуральним каменем. Такі вулиці надають краси місту, нагадують про його значний вік, але, на жаль, дуже згубно впливають на транспортні засоби.

Сьогодні є хороша заміна каменю – плитка із суміші на основі бетону. Поверхня з такого матеріалу можна побачити скрізь, покладені нею тротуари, стоянки, площі і особливо красиво виглядає двір будинку, викладена плиткою.

Перша перевага плитки – красивий її зовнішній вигляд, особливо, якщо порівнювати з традиційним асфальтом. Але крім цього вона міцна, має високі характеристики по зносостійкості і стійкості до морозу. Вібролита плитка – один із найдоступніших матеріалів для укладання різних поверхонь, вона має досить багато різних форм на будь-який смак для створення красивої текстури покриття.

Вібролита плитка тротуарна, її характеристика
Плитка в, основному, виготовляється двома способами. Перший – це вібропресування, де використовується жорсткий розчин з бетонної суміші з мінімальним додаванням води. Другий спосіб – виготовлення методом вібролиття з додаванням речовин пластифікаторів. Вібролита плитка володіє більш високими характеристиками міцності і зносостійкості, завдяки саме процесу свого виготовлення.

Вода витісняється з розчину механічним вібрацією, в результаті структура виходить більш щільною і з меншою пористістю. Метод вібролиття дозволяє робити різноманітні форми плитки, а спеціальні добавки - домогтися певних потрібних характеристик бетону для них.

Поверхня плитки з даного типу легко монтується і при необхідності, для проведення яких-небудь робіт знімається. Зазори між плитками сприяють циркуляції вологи в ґрунті, вода не застоюється на верху, як на асфальтовій поверхні. Ще однією відмінною рисою її властивість менше нагріватися в літній час на сонці. Плитка не виділяє шкідливих речовин і не розм'якшується, як простий асфальт. А якщо вам потрібно netcentrex.ru в будинку або шпаклівка паркету в такому випадку рекомендую замовити цю послугу тут netcentrex.ru