7 способів врятувати будинок від спеки без кондиціонера Відчуття домашнього тепла має мало спільного з високими температурними показниками. Про те, як не перетворити будинок в сауну, мова піде нижче. Можна, звичайно, замість домашнього вихованця пустити першим майстра по установці кондиціонера, але це було б занадто просто.

Детальніше: 7 способів врятувати будинок від спеки без кондиціонера

Робимо садову доріжку з дерев'яною плитки Практично всі дачники або власники приватних будинків, що мають у дворі місце, де складають колоди після оновлення саду. Зазвичай подальше їх призначення зводиться до банальної розпилювання на дрова.

Детальніше: Робимо садову доріжку з дерев'яною плитки

Локальні очисні споруди Екологічна обстановка в густозаселених районах залишає бажати кращого, тому багато хто воліє перебиратися в усамітнене віддалену місцевість, не бажаючи однак відмовлятися від усіх благ цивілізації.

Детальніше: Локальні очисні споруди

Паркетний лак Kiilto Diamant Заснований в 1919 році фінський хімічний концерн Kiilto Oy спеціалізується на виробництві різноманітних клеїв, починаючи з промислових і будівельних і закінчуючи канцелярськими.

Детальніше: Паркетний лак Kiilto Diamant

Укладання плитки на сходи ганку Ганок є елементом фасаду будівлі: приватного будинку, офісного приміщення, магазину. Воно повинно бути естетично привабливо, безпечно і довговічно, так як прохідність біля сходів може бути підвищена.

Детальніше: Укладання плитки на сходи ганку

Способи укладання тротуарної плитки, як це зробити Не для кого не секрет, що способи укладання тротуарної плитки бувають різними, але всі вони досить схожі в своїй переважній більшості, сьогодні ми не будемо загострювати на цьому увагу, а навчимося декільком з них.

Детальніше: Способи укладання тротуарної плитки, як це зробити

Основні способи виготовлення бетонної плитки Одним з найпопулярніших матеріалів для укладання садових доріжок і майданчиків є тротуарна плитка з бетону. Це пояснюється її дешевизною і надійністю: при цьому окремі умільці виготовляють подібний матеріал безпосередньо укладальний на дачі.

Детальніше: Основні способи виготовлення бетонної плитки

Вибір якісних матеріалів для проведення ремонту В ході проведення будівельно-ремонтних робіт власник кожного об'єкта стикається з одним і тим же питанням. А саме його цікавить те, які матеріали краще придбати, щоб вони мали не тільки збалансованою ціною, але і чудовими експлуатаційними характеристиками, не втратили своїх характеристик через нетривалий час експлуатації.

Детальніше: Вибір якісних матеріалів для проведення ремонту

Як викласти ванну керамічною плиткою Ремонт це справа довга і трудомістка і особливо якщо він робиться своїми руками. Коли справа доходить до ванної кімнати, то на перший погляд здається що невелике приміщення і справ там буде на кілька годин.

Детальніше: Як викласти ванну керамічною плиткою

Як підготувати квартиру до обробки До опоряджувальних робіт, як правило, вдаються після капремонту або для того, щоб просто оновити інтер'єр. Безпосередньо перед обробкою приміщення необхідно як слід підготувати.

Детальніше: Як підготувати квартиру до обробки