Стяжка підлоги як її правильно виконати Стяжка існує в трьох основних варіантах. Необхідні інструменти та матеріали:

#10150; плівка будівельна

#10150; ніж

#10150; килимки

#10150; пінополіуретан

#10150; дошки

#10150; рівень

#10150; терка пінопластова/шліфувальний верстат з плоским диском

#10150; лопата

#10150; тачка

#10150; бетонозмішувач (опціонально)

Крок 1 – підготовка підстави

Основа підлоги повинна укладатися на підготовленій поверхні. Підготовку основи починаємо з розподілу на ньому чорною будівельної плівки. Ретельне виконання цього етапу роботи забезпечує нам хороший захист ізоляційних шарів. Плівку укладають так, щоб зафіксувати її на 5-10 см вище рівня стяжки (виступаючі краї плівки обрізаємо після висихання стяжки).

Крок 2 – армування

Мати не можуть бути покладені безпосередньо на плівці. Необхідно розкласти їх на плівках далекого бою. Сітки повинні заходити один на одного на з'єднаннях на ширині 2-3 вічок.

Крок 3 – дилатація

Обов'язково необхідно виконати деформаційний шов по контуру (у місцях вертикальних елементів, наприклад, на стіні), якщо є така необхідність, ми також можемо робимо профіль конструкції (над щілинами в конструкції). Деформаційний шов по контуру ми можемо виконати за допомогою пінополіуретану – потрібно укладати її на льоту в процесі заливки стяжки. Для приміщень більше 20 м2 ми також виробляємо затискачі проміжні. Ширина швів повинна бути від 4 мм до 12 мм

Під час транспортування розчину ви повинні бути обережні, щоб не пошкодити раніше покладений шар – для цього можна розкласти дошки, щоб тачка могла безпечно переміщатися.

Крок 4 – стяжки укладання

На одній стін відзначаємо лінію, яка означає необхідний рівень стяжки, укладання починаємо від цієї стіни. Потім лопатою масу наносимо на ділянку підлоги. З допомогою кельми наносимо бетонну масу, перевіряючи рівнем (повинен бути не менше 2,5 м), або укладаємо рівну поверхню.

Крок 5 – затирання стяжки

Коли суміш висохне, необхідно здійснити кругові рухи за допомогою пінополістирольної терки (розгладжуємо таким чином поверхню). Кельмою можна замінити шліфувальні машини з плоским диском.

Крок 6 – захист стяжки

Після затірки протягом кількох днів потрібно поливати стяжку водою, щоб оберегти її від передчасного висихання і розтріскування. Пол також необхідно захищати від морозу, на етапі сушіння, так, щоб бетон не втратив своїх властивостей. Процес висихання стяжки вимагає кілька днів.

Якщо вам потрібно взяти гроші до зарплати, зараз необов'язково йти і позичати у сусіда. Можна звернутися на сайт mycredit.su і взяти гроші до зарплати.