Поради щодо вибору ванної Ванна є одним з тих елементів інтер'єру, прожити без якого можна, але таке життя буде позбавлена всякої радості і зручності. При виборі підходящого для себе варіанту слід враховувати вид водних процедур, які ви хочете приймати, а також свої фінансові можливості.

Сучасні виробники пропонують такі види ванн:

1. Сталеві. Самий недорогий вид даного виробу, відрізняється також невеликою вагою, що дуже зручно при перевезенні і установці. До недоліків відносять наявність потріскувань під час наповнення ванни водою, слабке утримування тепла і здатність швидко пошкоджуватися у разі необережних ударів по емалі гострими металевими предметами.

2. Чавунні. Мають більш відчутну вагу, ніж сталеві, що може викликати додаткові незручності в транспортуванні і монтажі. Однак емалеве покриття чавунних ванн більш стійко до механічних пошкоджень, переносячи їх без всяких наслідків. Але головне достоїнство даних виробів – тривале утримання тепла, що дозволяє ніжитися в гарячій ванні тривалий час, не додаючи воду.

3. Акрилові. Більш дорогі, ніж вищевказані варіанти. Акрил – це різновид пластмаси, але має стабільну стійкість до коливань температури: матеріал не тільки не тріскається, але і не деформується. Акрилові ванни дуже відрізняються невеликою масою, проте це ніяк не позначається на їх стійкості до витримуванню значних навантажень: вага в півтори тони вироби витримують без жодних наслідків для себе. Акрилові ванни мають ще одну незаперечну перевагу – наявність великої різноманітності форм, чого два попередніх види позбавлені: зустрічаються ванни круглою, кутовий, овальної, прямокутної і

Поради щодо вибору ванної
інших форм. Крім звичайних для ванни функцій, акрилові вироби можуть бути оснащені додатковими – гідромасажем і підсвічуванням. Окремі моделі надають навіть можливість насолодитися лікувальним аеромасажем.

Ще одним варіантом для обладнання місця водних процедур є душові кабінки. У цьому відношенні дуже актуальними є вироби незакритого типу, з можливістю установки прямо на підлогу ванної кімнати: особливо це може бути актуально для малогабаритних квартир з обмеженою площею кімнат. В іншому випадку можна вибрати більш дорогі вироби, що поєднують в собі душову кабінку і акрилову ванну – їх називають душовими блоками.