Газовий котел Logano Газовий котел Logano виготовлений зі спеціального сірого чавуну марки GL180M, що укупі з технологією Thermostream (забезпечує особливу розподіл води в ньому) знімає обмеження по температурі в зворотній лінії.

Це дозволяє експлуатувати агрегат в низькотемпературному режимі, що перешкоджає утворенню на його стінках конденсату. Завдяки 80-міліметровому кожуха теплоізоляції загальні тепловтрати зведені до мінімуму.

Низкоэмиссионная атмосферний пальник з повним попереднім змішуванням працює наступним чином. Через сопла певної форми газ подається в трубку «Вентурі», причому разом з ним туди всмоктується і повітря, там вони перемішуються в потрібній пропорції (її забезпечує конструкція вузла). Суміш протікає через спеціальну розділові грати і запалюється пристроєм під-жига. Управляє процесом горіння подвійний магнітний клапан. Отримане полум'я складається з великої кількості маленьких факелочков, що знижує теплову напруженість камери згоряння і самої пальника, а це, в свою чергу, позитивно позначається на ресурсі котла.

Порівняно з наддувними моделями конструкція цієї досить проста, а тому надійна, до того ж така пальник не вимагає додаткового живлення. www.postroil.com працює тихо і з мінімальною кількістю шкідливих викидів в атмосферу, що підтверджено знаком «Блакитний ангел». Керують котлом за допомогою блоку Logamatic. У нього простий і доступний меню, яке дозволяє встановити автоматичний режим або самостійно налаштувати параметри роботи. Дистанційний контроль здійснюють за допомогою пульта BFU.

В апарата є функція, що дозволяє максимально економічно досягти заданих параметрів нагріву. Вона керує роботою пальника (подовжує інтервал її роботи) таким чином, щоб скоротити число включень і виключень. Це суттєво знижує рівень емісії шкідливих речовин при запуску і зменшує утворення кіптяви на пальнику, а отже, продовжує термін її служби.

Існують навіть опції термічної дезінфекції води, що нагрівається і керування роботою циркуляційного www.postroil.com. Buderus - рекордсмен за кількістю незалежних контурів опалення. До нього реально підключити до п'яти контурів різного призначення: опалення, «тепла підлога», підігрів припливу в системі вентиляції, нагрівання води для басейну.

Для приготування гарячої води достатньо можливостей вбудованого водонагрівача (у нього висока потужність, але не занадто велика продуктивність). Якщо ж води потрібно багато, доведеться використовувати виносної бойлер. Виробники рекомендують Logalux L, LT, SU, ST. Його встановлюють безпосередньо під котлом, що не вимагає додаткової площі котельні. 50-міліметровий шар поліуретану забезпечує хорошу теплоізоляцію. Разом з цим котлом рекомендую вам замовити www.burgp.ru і тоді у вашому домі завжди буде тепла чиста вода.