Чому дерев'яні будинки набирають популярність, і як вартість каркасного будинку впливає на це Деякий час тому традиційними були будинки, побудовані з цегли, однак, дана технологія стає менш популярною, що обумовлюється її дорожнечею. На заміну їм приходять сучасні дерев'яні будинки, де деталі конструкції збираються на підготовлений каркас.

Перевага такої технології будівництва полягає в тому, що воно вимагає меншого часу і менших засобів. Більш детально про tks-dom.ru ви можете дізнатися на сайті компанії «ТКС».

Чому дерев'яні будинки набирають популярність, і як вартість каркасного будинку впливає на це

Варто відзначити, що за кордоном така технологія будівництва будинків давно стала популярною. Обумовлюється це в першу чергу тим, що будинок, за невелику кінцеву вартість, може похвалитися своєю екологічністю. Багато хто і зовсім порівнюють такі будинки з звичайними квартирами, але при цьому з незрівнянною перевагою – великою вільною площею.

Плюси і мінуси каркасних будинків

Як і будь-який інший предмет, створений людиною, каркасні будинки мають як плюси, так і мінуси. Головне достоїнство, безсумнівно, полягає в тому, що на порожньому місці можна за короткий час звести комфортабельне житло. У середньому, останній етап будівництва припадає на кінець другого місяця, як ведуться роботи. Зазначимо, що зсередини такий будинок і зовсім можна не обробляти, адже стіни покриваються гіпсокартоном. При будівництві використовується натуральні матеріали, які сприятливо позначаються на те, що будинок нагрівається в рази швидше і підтримує задану температуру тривалий час.

Етапність будівництва каркасного будинок своїми руками

В першу чергу слід відштовхуватися від того, планується жити в будинку на постійній основі, або приїжджати в певні сезони. В залежності від обраного варіанту потрібно визначитися з рівнем утеплення порожнин і вибрати сам матеріал для утеплення.

• Фундамент. В залежності від того, які результати покажуть інженерно-геологічні вишукування, необхідно вибирати той чи інший вид фундаменту. Найбільш привабливим варіантом, тим не менш, стане фундамент стрічкового виду з невеликим заглибленням. У будь-якому випадку, основа будинку може бути і стовпчастої або виготовленої з бетонних блоків. Але, важливо, щоб рама фундаменту була якомога жорсткіше, тому необхідно додатково задіяти арматуру;

• основа основ. Каркас виготовляється з металевих або дерев'яних конструкцій. Варто відзначити, що при виборі металевої конструкції, слід розуміти, що вона вийде практично в 2 рази дорожче дерев'яного аналога. Якщо розглядати деревину, то найкращим матеріалом у цьому випадку буде дуб, однак, за браком його, можна пустити в хід будь-якої іншої брус, головне, з перерізом 150 х 150. За рекомендаціями фахівців варто користуватися в будівництві лише одним матеріалом, в іншому випадку, коли деревина контактує, приміром, з металом, велика ймовірність що матеріал просто почне гнити, а зупиняти цей процес не так просто;

• конструкція підлоги. У першу чергу під підлогу необхідно провести укладання руберойду. Необхідно це з тією метою, щоб підлоги з дерева не гнилі з часом. Частини, виготовлені з дерева, найкраще обробити антисептиками, завдяки яким триватиме їх термін служби, що забезпечується стійкістю до вологи. Як було зазначено вище, рекомендується використовувати одну породу деревини, інакше велика ймовірність, що в процесі експлуатації будинок перекоситься.