Обшивка балкона євровагонкою Ще один варіант обшивки балкона, це євровагонка. Вона відрізняється від вагонки тим, що якісніша. Крім того, матеріал добре оброблений, що говорить про додаткові заходи захисту.

Прекрасним рішенням при виборі матеріалів для оформлення є обшивка балкона євровагонкою, коли всі нерівності, якщо вони присутні, маскуються. Проводячи аналогію між вагонкою, можна сказати, що обшивка виходить стандартного типу. Іншими словами, внутрішнє оформлення виглядає, як і раніше, коли використовувалася звичайна дерев'яна дошка.

Але разом з тим, євровагонка, приховує всі нерівності, які присутні на поверхні. Перш за все, встановлюється решетування, а вже потім, на неї, фіксуються рейки. Вони мають замкову систему, шип-паз, але додатково прикручуються шурупами.

Важливо, не наполягати, а дотримуватися баланс сил. Простіше кажучи, коли буде закручувати кріплення, не прикладайте тиск. Досить і того, що шуруповерт виконує поставлені завдання.

У чому ще перевага євровагонки? Вона найменше схильна до гниття, адже в період експлуатації, може позбавлятися від конденсату. У підсумку, матеріал не сиріє і довше зберігає свої якості міцності. До речі, щоб не пошкодити рейки при укрученні шурупів, зробіть попередньо отвори дрібним свердлом.

Відстань від підлоги до обшивки не повинно бути менше 5-8 см. Це потрібно для збереження паритету, адже деревина має властивість розширюватися. Отже, необхідно достатньо місця під механічне зміна параметрів. Крім того, зверху євровагонку можна покрити лаком, дивлячись на вашу перевагу.