Як усунути запах гасу В будинку хочеться перебувати не тільки, коли він відремонтований і прибраний, але і ще коли в ньому свіжо і приємно пахне. Але досить часто багато використовують для якихось цілей під час ремонту гас, який неприємно і довго пахне.

У даній статті буде написана проста і легка інструкція, призначена для того, щоб швидко і ефективно позбутися від запаху гасу.

Інструкція

Якщо гас наливався в посуд, то її можна відмити кількома способами. Для першого способу потрібно буде налити в усі ємності гарячої води і додати туди по кілька ложок гірчичного порошку. Потім всі ємності добре закрити і збовтати. Далі потрібно буде залишити посуд з гірчичним розчином на кілька годин, а потім ретельно прополоскати спочатку гарячою водою, а потім холодною.

Другий спосіб очищення посуду від запаху гасу трохи важче і для нього потрібно вапняне молоко. Щоб зробити таке молоко, знадобитися 1 частина гашеного вапна і 3 частини води. Всі дві складові ретельно змішуються, і рідина розливається по ємностях, які пахнуть гасом. Після цього потрібно дати розчину, налитому в посуд, постояти близько 2 годин і після його доведеться вилити і налити новий.

Як усунути запах гасу
Якщо випадково гас було пролито па підлогу, то відразу ж засипте його вологими тирсою на 3 години. Після 3 годинного очікування потрібно буде гарненько відмити підлогу з пральним порошком. Тирсу здатні відмінно вбирати в себе всі неприємні запахи і з цією проблемою теж досить легко впораються.

З одягу або з тканини вивести запах від даної рідини буде значно складніше. Самий простий, але дуже довгий спосіб це вивісити речі на вулицю або на відкритий балкон, щоб вони вивітрювалися. Для іншого більш клопітного способу потрібно буде випрати одяг не менше 3 разів з порошком. Потім прополоскати кілька разів з додаванням кондиціонера і, причому краще всього вибирати марку Lenor. Від запаху гасу відмінно справляється саме даний вид кондиціонера.

Щоб усунути запах гасу на шкірі або на руках необхідно буде помити тіло розчином гірчиці. А перед миттям можна ненадовго засипати поверхню шкіри сухим гірчичним порошком. Після гірчичного очищення запаху гасу потрібно буде гарненько промити шкіру з милом і теплою водою. Якщо вищеописаний спосіб не допоміг позбавитися від запаху, то скористайтеся спеціальною аерозоль, яка призначена для усунення різких і в'їдливих запахів з шкіри.