Загадковий скандинавський стиль Знайомий всім скандинавський стиль з його простотою характеризується застосуванням пастельної гами кольорів, великої кількості дерева в інтер'єрі і обробці.

Багатьом подобається цей стиль, але мало хто може з упевненістю визначити його як скандинавський, так як дане дизайнерське рішення являє собою своєрідне «змішання» сучасного провансу і мінімалізму.

Особливою рисою стилю є використання меблів «ікеа», яка підходить до скандинавського стилю як не можна краще. Основним кольором в колірній гамі є білий, що ж стосується решти – ви можете вибрати абсолютної будь, зустрічається у вашому улюбленому пейзажі або природі. При цьому необхідно уникати різких колірних акцентів. Білий колір розширює простір і забезпечує додаткове освітлення» інтер'єру.

Загадковий скандинавський стиль
Загадковий скандинавський стиль

Відмітна ознака меблів в даному стилі – простота і функціональність. Саме тут і «працює» мінімалізм, але слід уникати «кубічних» форм. Картини і фотографії на стінах, килимки, плетені кошики, всілякі світильники і торшери, вази з квітами, полиці з книгами – все це обов'язкові умови скандинавського стилю, який практично завжди не змінений.

Основний оздоблювальний матеріал для стін – це проста штукатурка або фарба, але не варто застосовувати занадто багато відтінків, це може бути простенький рельєф і один колір; можливо застосування дерева або декоративного каменю в невеликих кількостях. Наприклад, для підлоги може підійти як палубна дошка, так і набірний паркет світлих відтінків.

Незважаючи на простоту стилю, він може бути досить різноманітним. Скандинавський стиль відмінно підходить для швидкої і недорогої обробки сімейної квартири або квартири, що підлягає «здачі», а також для великого заміського будинку.