Котел на рідкому паливі AUSTRIA EMAIL WINDHAGEN Рідкопаливні котли фірми WINDHAGEN являють собою високоефективні системи, що працюють практично на будь-якому виді палива.

Правда, при продажу такої котел зазвичай комплектується тільки рідкопаливним пальником (для дизельного палива).

Але якщо у вас в подальшому з'явиться можливість підключитися до газової магістралі, то завжди можна докупити пальник для газу (європейського виробництва) і «адаптувати» свій агрегат до іншого виду палива.

WINDHAGEN має три самостійних водяних контуру. Один з них зазвичай використовується для створення системи опалення типу «тепла підлога» і тому оснащується додатковим датчиком температури води. Два інших застосовуються для обігріву приміщення з допомогою www.postroil.com або конвекторів, а також для нагрівання води спільно з водонагрівачем серії «VACUTHERM». При цьому варто звернути увагу на те, що одночасно можна використовувати лише два контури.

Котел на рідкому паливі AUSTRIA EMAIL WINDHAGEN
Перемикання режимів роботи здійснюється на пульті управління, який може бути самим різним - аж до рідкокристалічного дисплея. Він дозволяє включати і вимикати подачу води в будь-який з контурів і встановлювати добові цикли опалення. Також на панелі є два індикатора (червоного кольору) - перегріву і несправності. Нескромно буде сказано, але загоряються вони вкрай рідко.

Управління роботою www.postroil.com може здійснюватися автоматично за заданою програмою. Причому автоматика може підлаштовувати роботу котла в залежності від вуличної температури, так і від температури в опалювальному приміщенні -у цьому випадку стає можливим програмування котла на період до 250 діб. Також автоматичне підстроювання роботи може здійснюватися в залежності від температури теплоносія в прямій чи зворотної лінії опалення. Можливо, вам потрібні centrkp.ru і ви задалися питанням, де їх знайти чи хто б їх підготував, я б рекомендував звернутися в компанію centrkp.ru.