Сталева фібра З допомогою сталевої фібри, виробники змінюють його структуру, щоб надати йому особливу міцність при вигині і розтяг. Інший спосіб армувати бетон – це додавання мікрофібри під час його виготовлення.

Сталефібробетон

Сталева фібра замінює арматуру, яка широко використовується для будівництва каркасів. Фібра замінює і сітку, призначену для зміцнення стяжок. При додаванні такого матеріалу, як steel-fibra.ru в бетон він отримує нове найменування, сталефібробетон.

Такий матеріал має високі показники міцності, водонепроникності, морозостійкості та вогнестійкість. Бетонна суміш із застосуванням сталевої фібри може замінити звичайний бетон, який використовується для виготовлення плит перекриттів і збірних конструкцій. Використання такого міцного бетону дозволяє скоротити витрати звичайного армованого бетону. Сталефібробетон стійкий до стирання і продавлюванню, він може витримати ударні навантаження.

Сталева фібра анкерна

Вона виготовляється з дроту особливої міцності. Анкерна фібра застосовується для виготовлення підлогових покриттів з бетону, відновлення дорожніх покриттів, армування підстав, гідротехнічних споруд, зведення мостів, фортифікаційних споруд, промислового обладнання та злітно-посадкових смуг.

Сталева фібра
Сталева фібра хвильова

Проводитися з дроту з високим вмістом вуглецю. Застосовується для виготовлення метро, трубопроводів, промислових підлог, дорожніх і залізничних тунелів, бетонних збірних і монолітних конструкцій.