Інформація про ламінат На сучасному ринку оздоблювальних матеріалів існує безліч пропозицій від різних виробників. Дуже відомим є ламінат – матеріал, який виробляється з допомогою з'єднання декількох шарів абсолютно різних матеріалів.

Коли будується нерухомість, то в якості підлогового покриття використовується, в тому числі і ламінат, такою компанією, як istinastroitelstva.ru, яка відома високою якістю нерухомості, а також її продажем без посередників.

Складові ламінат матеріали з'єднуються між собою за допомогою клею, тепла і тиску. По-іншому цей процес називається ламінуванням. Елементи ламінату кріпляться один до одного, створюючи при цьому міцну водонепроникну структуру.

Інформація про ламінат
Верхній шар такого підлоги всім відомий як зносостійкий пол, який захищає матеріал від пошкоджень і подряпин. Найчастіше він виготовляється з оксиду алюмінію. Іншим елементом структури ламінованої підлоги є декоративний шар, на який наноситься малюнок або візерунок.

Будь-яке зображення наноситься на матеріал з допомогою друку малюнка на папері. Візерунки можуть повторити будь-яку текстуру: бамбук, камінь, деревину, кераміку або бруківку. За фибролитное ядро говорить сама його назва – головний елемент, який забезпечує стабільність та глибину покриття поверхні.

При цьому більшість різновидів ламінату мають ще і нижній шар, що захищає матеріал від вологи. Разом з зносостійким шаром вони створюють водонепроникну структуру.

Як правило, перед установкою ламінату також застосовують ще й підстильний шар. В якості матеріалу найчастіше використовують пробку або пінополіетилен. Таким чином, можна знизити рівень шуму, що виникає під час ходьби по ламінованій підлозі.