Особливості теплоізоляційної фарби Застосування теплоізоляції становить невід'ємну частину сучасних будівельних технологій. і якщо в давні часи житла утеплювали виключно натуральними засобами, то з розвитком технологічних можливостей з'явилися більш прості і надійні пінопласт, різновиди ізолюючої вати і т.

п. Самою останньою розробкою в цій області є теплоізоляційна фарба – матеріал, який поєднує у собі одразу дві необхідні будівельні функції, - утеплення та фінішне декорування. При ніж спочатку це речовина розроблялося як зручні утеплювач для різних видів трубопроводу, а також для промислових ємностей – цистерн, блоків, рефрижераторів. Згодом рідка теплоізоляція стала використовуватися в будівництві, а з засвоєнням нею функцій фарбувального матеріалу, стала однією з найбільш вдалих новинок у будівельній галузі.

При виготовленні теплокраскі застосовуються високотехнологічні синтетичні компоненти. Наповнювачі представляють собою порожні керамічні, скляні або полімерні мікросфери, що містять розріджене повітря. В якості сполучного речовини виступає латекс або акрил. Шляхом введення різних добавок досягається необхідна спеціалізація складів, в залежності від області застосування. Родзинка цього покриття полягає в тому, що нанесений тонкий шар 1 мм здатний значно збільшити рівень економії енергії. При цьому спосіб нанесення теплокраскі нічим не відрізняється від звичайної: можна використовувати валик, кисть або розпилювач, як зручно в конкретній ситуації. Висохши, речовина утворює тонку матову плівку, що діє, як теплове дзеркало: теплова енергія відбивається від поверхні фарби, не приводячи до її значного нагрівання.

У продажу представлено досить багато видів теплокраскі, але найбільшою популярністю користуються наступні марки:

1. Теплометт. Готова до роботи суспензія, може застосуються при температурі від -65 до + 240 градусів. Міліметрова плівка теплометта замінює 25 мм пінопласту і 50 мм мінвати. Це служить до значної економії житлового простору, якщо наносити утеплювач зсередини. Має хороші декоруючі властивості і здатна прослужити до 15 років.

2. Актерм. Спеціалізація цієї теплокраскі – поверхні з підвищеним нагріванням: вона витримує температуру +600 градусів. Також володіє відмінними антикорозійними властивостями, що робить її дуже зручний при теплоізоляції паропроводів і теплокоммуникаций.

3. Корунд. Ця теплокраска виготовляється на основі кераміки, а наявність повітряних бульбашок забезпечує відмінні термоізоляційні властивості. Корунд відрізняється великим универсалізмом, його наносять на будь-який матеріал.

Особливості теплоізоляційної фарби

4. Астратек. Фарба має водну основу, акрил в якості сполучного речовини і керамічні мікросфери. Найбільшою популярністю користується при ізоляції трубопроводів. Також цієї теплокраской часто використовується для обробки фасадів, укосів, дахів і бетонних підлог.

5. Магнітерм. Сполучною речовиною виступає силікон, фарба володіє стійкими антикорозійними властивостями.